Aktualności

BUDMAT – poznaj nas od środka

30.03.2016

Tegoroczna – rocznicowa wystawa BUDMA 2016, była pierwszą okazją do celebrowania także naszego święta. Udziałem w poznańskich targach zainicjowaliśmy jubileuszowe obchody 25 – lecia Firmy i postanowiliśmy zaprezentować Państwu nas od środka. A kiedy dołączymy do tego jeszcze zadowolenie naszych Klientów – Gości targowych, Złoty Medal za premierę blachodachówki modułowej Murano oraz Nagrodę za najlepsze stoisko to nasz udział w tych Targach staje się szczególnie cennym i miłym doświadczeniem.

Podczas tych targów postanowiliśmy prezentując nasze produkty odsłonić wiele innych i ciekawych faktów z naszego firmowego życia. Ekspozycja zbudowana na wzór interaktywnej wystawy prezentowała nasze osiągnięcia historyczne, handlowe i czysto ludzkie. Zauważyła to również Kapituła Sędziowska Targów BUDMA, która poddając ocenie wszystkie stoiska, nasze wyróżniła nagrodą Accanthus Aureus. Laur ten przyznawany jest wystawcy, którego stoisko najlepiej odzwierciedla strategię marketingową firmy. Dziękujemy za to uznanie i docenienie naszej pracy.

Tegoroczna – rocznicowa wystawa BUDMA 2016, była pierwszą okazją do celebrowania także naszego święta

Wiele radości sprawiło nam obserwowanie jak ciepłe emocje wywoływały w naszych gościach prezentowane na stoisku historie. Fakt, że mamy w BUDMAT marzenia, które nas kręcą, wspaniałych ludzi, którzy są z nami od 25 lat, że nasz zespół to ponad siedemset osób, że umiemy się razem śmiać, ważyć słonie czy szukać dobrej energii – to wszystko otworzyło nas na nowy rozdział.

Wiele radości sprawiło nam obserwowanie jak ciepłe emocje wywoływały w naszych gościach prezentowane na stoisku historie

Podczas BUDMY szeroko otworzyliśmy drzwi dla każdego, kto zechciał nas poznać bliżej i wspólnie z nami świętować także nasze targowe sukcesy. Jednym z nich jest niewątpliwie Złoty Medal dla blachodachówki modułowej Murano. Produkt jest nowością w naszej ofercie i właśnie dołącza do rodziny blachodachówek modułowych. Cieszy nas, że fachowcy docenili nowoczesny wygląd i solidne rozwiązania konstrukcyjne blachodachówki Murano. Wierzymy, że również klienci pokochają jej kształt i możliwości jakie stwarza w aranżacji domu.

Udziałem w poznańskich targach zainicjowaliśmy jubileuszowe obchody 25 – lecia Firmy i postanowiliśmy zaprezentować Państwu nas od środka

Jubileusz 25-lecia doceniły także Władze Targów, które za ćwierć wieku naszego działania na rzecz rozwijania branży budowlanej, przyznały nam nagrodę specjalną. Wyróżnienie podczas uroczystej Gali odebrał dla Firmy Bogdan Więcek. My także nie mogliśmy sobie odmówić wskazania kim jest dla tej firmy Bogdan Więcek. Zaprezentowaliśmy na stoisku jak nasz szef zaraża ludzi swoimi pasjami, marzeniami i jak napędza tę machinę do działania. Dowodem naszego uznania dla Jego pracy były wspólne życzenia zakończone jubileuszowym tortem, przygotowanym specjalnie na tę okazję.

Atrakcji na stoisku było jeszcze więcej. Na kilku naszych ekspozycjach zainteresowani mogli – wykazując się talentem w różnych dziedzinach – zdobyć cenne nagrody. Artystyczne dusze mogły wyróżnić się zdolnościami projektując swój wymarzony kształt dachu. W powstałych pracach zachwycają zarówno fantazja jak i dobra, techniczna myśl konstruktorska. Jak to oceni nasz Dział Innowacji?, ile z tego uda się wykorzystać w prawdziwym projektowaniu dachu? Tego dowiemy się niebawem.

Podczas BUDMY szeroko otworzyliśmy drzwi dla każdego, kto zechciał nas poznać bliżej i wspólnie z nami świętować także nasze targowe sukcesy

Równie ekscytujące były zmagania tych, którzy mieli szansę wykazać się sportowym refleksem w jeździe w kontrolowanym poślizgu na symulatorze playstation. Przez kolejne dni targów – głównie męska część naszej widowni – rywalizowała o najlepszy wynik w drifcie. Zwycięzca poza nagrodą odebrał także zaproszenie do udziału w zawodach Drift Masters GP, które odbędą się już niebawem na Torze Poznań (09-10 kwietnia 2016).

Spore pole do popisu daliśmy także wszystkim, którzy zechcieli zaistnieć na naszej scenie. Tu składając przed kamerą życzenia urodzinowe dla BUDMAT, każdy mógł zawalczyć o naszą główną nagrodę – wycieczkę. Wszystkie złożone życzenia rozgrzały nasze serca. Były zabawne, wyśpiewane, zrymowane ale też często bardzo dostojne i poważne. Za wszystkie serdecznie dziękujemy i wiemy, że wybór tych najlepszych nie będzie łatwy.

Więcej zdjęć na STRONIE INTERNETOWEJ

źródło i zdjęcia: BUDMAT

Firma powiązana:

BudMat

Telefon 24 268 59 58
www.budmat.pl

BudMat