Aktualności

Jak pracować, to tylko z najlepszymi! Sopro szkoli glazurników w Białymstoku

30.03.2016

Nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania w obszarze chemii budowlanej, udoskonalanie technik wykonawczych i doradczych – praca fachowego glazurnika wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy i śledzenia wszystkich, branżowych nowości. W Białymstoku spotkaliśmy się z wykonawcami, dla których profesjonalizm to wartość nadrzędna w pracy zawodowej i wspólnie, dzieląc się doświadczeniem, konfrontowaliśmy teorię z codzienną praktyką w pracy glazurnika.

Podczas Białostockiej edycji Akademii Profesjonalisty rozmawialiśmy o balkonach i tarasach, czyli newralgicznych elementach wykonawczych, zarówno w kontekście renowacji, remontu, jak i nowej inwestycji budowlanej. Ten niełatwy temat okazał się "strzałem w dziesiątkę"- na szkolenie przybyło bowiem ponad 40 wykonawców, o różnym stażu pracy, odmiennym doświadczeniu i innych przyzwyczajeniach, jednak wspólnym celu – oferowaniu profesjonalnej usługi z wykorzystaniem najwyższej jakości chemii budowlanej.

W Białymstoku spotkaliśmy się z wykonawcami, dla których profesjonalizm to wartość nadrzędna w pracy zawodowej

- "Zastanawiając się, jaka formuła szkolenia będzie najbardziej efektywna, postawiliśmy na solidną podbudowę teoretyczną, którą, po każdym bloku tematycznym, uczestnicy mogli sprawdzić w rzeczywistości". – podkreśla Piotr Kalinowski, Junior Trade Marketing Manager firmy Sopro.

– "Wraz z uczestnikami szkolenia przedyskutowaliśmy najczęściej popełniane błędy wykonawcze, kłopoty, które profesjonaliści napotykają podczas codziennej pracy, a także, krok po kroku, pokazaliśmy, jak wygląda odpowiednio wykonany taras czy balkon". – dodaje.

Dopełnieniem poszczególnych bloków tematycznych, podczas których padło wiele interesujących i frapujących pytań, była część praktyczna, w trakcie której uczestnicy szkolenia zapoznali się z profesjonalnymi technikami wykonywania hydroizalacji, różnorodnymi metodami klejenia płyt ceramicznych o różnych wymiarach oraz fugowaniem tychże. Każdy z uczestników mógł nie tylko podpatrzeć pracę specjalistów Sopro, ale przede wszystkim przedstawić własne techniki pracy, skorygować niedoskonałości i podzielić się cennymi wskazówkami, które ułatwiają codzienną pracę. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach, glazurnicy mieli dostęp do szerokiego wachlarza produktów firmy i w niewielkich grupach testowali chemię budowlaną Sopro z wykorzystaniem podstawowych i zaawansowanych technik wykonawczych.

Każdy z uczestników Akademii otrzymał, oprócz podbudowy teoretycznej i bloku praktycznego, pakiet materiałów szkoleniowych

Każdy z uczestników Akademii otrzymał, oprócz podbudowy teoretycznej i bloku praktycznego, pakiet materiałów szkoleniowych, w tym broszury, poradniki, a także elementy wyposażenia, niezbędne w codziennej pracy – spodnie oraz narzędzia wykonawcze. Zwieńczeniem spotkania było rozdanie certyfikatów, potwierdzających nabyte umiejętności.

Na kolejne spotkania w ramach Akademii Profesjonalisty zapraszamy:

  • 30.03.2016 - Poznań - Schody 
  • 12.04.2016 - Kraków - Tarasy i Balkony 
  • 19.04.2016 - Toruń - Tarasy i Balkony 
  • 26.04.2016 - Warszawa - Schody 
  • 10.05.2016 - Opole - Schody 
  • 17.05.2016 - Koszalin - Tarasy i Balkony
  • 24.05.2016 - Łódź - Tarasy i Balkony

Podczas Białostockiej edycji Akademii Profesjonalisty rozmawialiśmy o balkonach i tarasach, czyli newralgicznych elementach wykonawczych

Szczegółowe informacje o Akademii Profesjonalisty można uzyskać pod numerem telefonu +48 22 335 23 40. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo pod adresem akademia.profesjonalisty@sopro.pl lub pod numerem faksu +48 22 335 23 49.

źródło i zdjęcia: Sopro Polska

Firma powiązana:

Sopro Polska

Telefon 22 335 23 00, 22 335 23 09
www.sopro.pl
biuro@sopro.pl

Sopro Polska