Aktualności

Eksplozja wiedzy od DABROwent

30.03.2016

Hurtownia wentylacyjna z Bydgoszczy wspólnie z Venture Industries oraz Hyundai będzie przeprowadzała bezpłatne praktyczne szkolenie z wentylatorów i klimatyzacji.

Bezpłatne szkolenie dla instalatorów

Kurs organizowany przez DABROwent odbędzie się 6 kwietnia w bydgoskim hotelu Słoneczny Młyn (ul. Jagiellońska 96).
Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i przeprowadzone zostanie w trzech segmentach. Pierwszy będzie dotyczył zastosowania i doboru wentylatorów chemoodpornych marki Venture Industries. Druga część kursu będzie poświęcona wentylatorom przeciwwybuchowym. Zaś praktyczne spotkanie zakończy się segmentem dotyczącym klimatyzatorów marki Hyundai.

Hurtownia wentylacyjna z Bydgoszczy wspólnie z Venture Industries oraz Hyundai będzie przeprowadzała bezpłatne praktyczne szkolenie z wentylatorów i klimatyzacji

Praktyczna wiedza dla specjalistów

Szkolenie ma charakter praktyczny i będzie doskonałym poligonem wiedzy zarówno dla instalatorów, jak i pracowników działu handlowego lub projektantów. Na koniec kursu organizatorzy przewidzieli dla gości pakiet materiałów szkoleniowych oraz obiad. Przedsięwzięcia zostało zorganizowane przez hurtownię wentylacyjną DABROwent Wentylacja Klimatyzacja, Venture Industries oraz Hyundai.

Więcej o szkoleniu można przeczytać na stronie www hurtowni wentylacyjnej DABROwent: http://dabrowent.pl/eksplozja-wiedzy/

źródło i zdjęcia: DABROwent

Firma powiązana:

DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA

Telefon 52 332 77 93, 608 820 412, 784 487 321
www.dabrowent.pl
biuro@dabrowent.pl

DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA