Aktualności

Tikkurila Color Service - kolory ścian zainspirowane życiem

30.03.2016

Marzysz o idealnym dopasowaniu koloru farby do właśnie zakupionych zasłon? A może chcesz odwzorować na ścianie barwę nieba uwiecznioną na zdjęciu z cudownych wakacji? Wszystkim poszukującym perfekcyjnego dobrania barwy ścian do koloru konkretnego przedmiotu z życia codziennego przychodzą z pomocą Studia Koloru Tikkurila, świadczące usługę Color Service. Umożliwia ona zidentyfikowanie koloru dowolnego przedmiotu niezależnie od rodzaju podłoża i wskazanie odpowiadającego mu koloru farby z szerokiej palety Tikkurila.

- "Jeśli ktoś patrzy na sukienkę, pocztówkę czy kwiat z myślą, że wspaniale byłoby mieszkać we wnętrzu w takim kolorze, powinien zabrać ze sobą tę rzecz i przyjść do Studia Koloru Tikkurila. Dzięki usłudze Color Service możemy za pomocą specjalistycznego skanera zbadać odcień każdego przedmiotu i z szerokiej palety Tikkurila Symphony liczącej blisko 2,5 tys. barw dobrać farbę właśnie w owym wymarzonym kolorze. Pozwala to na stworzenie wnętrza o niepowtarzalnym charakterze, odwzorowującym indywidualny styl i potrzeby danej osoby". – komentuje Karina Zawadzka, brand manager Tikkurila.

Wszystkim poszukującym perfekcyjnego dobrania barwy ścian do koloru konkretnego przedmiotu z życia codziennego przychodzą z pomocą Studia Koloru Tikkurila

Studia Koloru Tikkurila to miejsca stworzone celem dostarczenia inspiracji kolorystycznych i ułatwienia klientom doboru farby do swojego wnętrza. Barwy Tikkurila prezentowane są na dużych próbkach, pogrupowane w tonacjach kolorystycznych. Można je oglądać w trzech rodzajach światła: ciepłym, zimnym i dziennym. Osoby zdecydowane, by odwzorować na swoich ścianach odcienie, które je zauroczyły na innych przedmiotach, w Studiach Koloru mogą nieodpłatnie skorzystać z usługi Color Service i wybrać barwy indywidualnie dobrane do swoich potrzeb. Do dyspozycji klientów poszukujących inspiracji lub wyobrażenia, jak różne kolory mogą prezentować się we wnętrzu, w każdym Studio Koloru znajduje się multimedialny katalog ze zdjęciami wnętrz, zawierający dodatkowe podpowiedzi aranżacyjne.

Do dyspozycji klientów poszukujących inspiracji lub wyobrażenia, jak różne kolory mogą prezentować się we wnętrzu

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.