Aktualności

Spotline w zgodzie z naturą

25.03.2016

Zadaniem dobrego wzornictwa jest nie tylko projektowanie rzeczy wyjątkowych pod względem funkcjonalności i wyglądu, lecz przede wszystkim odpowiedzialne tworzenie w zgodzie z naturą.

Coraz częściej interesuje nas nie tylko to, jak wykonano przedmioty, którymi się otaczamy, lecz również z czego powstały. To w wielu sytuacjach kwestia rozstrzygająca, czy wybierzemy dany produkt. Jesteśmy świadomymi konsumentami.

Spotline przywiązuje wagę do odpowiedzialnej produkcji. Powołujemy do życia rzeczy nowoczesne i trwałe. Z wielką starannością dobieramy surowce, z których wytwarzamy lampy i oprawy.

Możecie być pewni, że produkty marki Spotline są wykonane z najwyższej jakości naturalnych materiałów, takich jak: stal, stal kwasowa, aluminium, gips, granit czy piaskowiec.

Do sprzedaży również podchodzimy z rozwagą. By pozostać w zgodzie z naturą, należy dbać o szczegóły. Nasze opakowania wyróżniają się prostotą i powściągliwością. Są wykonane z surowców wtórnych uzyskanych w procesie recyklingu, bo bierzemy odpowiedzialność za środowisko. A przecież najważniejsze jest to, co znajduje się w środku.

źródło i zdjęcia: Spotline

Firma powiązana:

Spotline

Telefon 22 722 49 75 (76)
www.spotline.pl
spotline@spotline.pl

Spotline