Aktualności

Full Control Kärcher sprawią, że korzystanie z myjki ciśnieniowej jest łatwiejsze

25.03.2016

Kiedy nadchodzą pierwsze wiosenne, cieplejsze dni to oznacza to również, że nadszedł czas na wiosenne porządki. Deszcz i śnieg pozostawiły brud i osad wokół domu, który teraz trzeba usunąć. Pracochłonne szorowanie nie jest już konieczne jeśli posiadasz urządzenie wysokociśnieniowe. Czyszczenie wodą pod ciśnieniem nie wymaga korzystania z środków chemicznych i daje wspaniałe rezultaty.

Kiedy nadchodzą pierwsze wiosenne, cieplejsze dni to oznacza to również, że nadszedł czas na wiosenne porządkiWiosenne porządki 

Urządzenia te mają wiele zastosowań. Pokryte mchem płyty chodnikowe czyści się równie łatwo jak fasadę domu czy drewniane ławki ogrodowe. W jaki sposób czyścić, by osiągnąć najlepsze rezultaty? Czy lepszy jest strumień płaski czy punktowy? A może dysza rotacyjna najlepiej się sprawdzi?

Odpowiedź na te pytania stanowi nowy pistolet Kärcher, który został zaprojektowany dla większej wygody i bezpieczeństwa. Jest on dostępny w zestawie z nową serią urządzeń Full Control. Wyposażony w ekran LED, na którym wyświetlają się piktogramy, które pozwalają dopasować ciśnienie do zadania, które mamy zamiar wykonać. Regulacja ciśnienia oraz podawanie środka czyszczącego odbywa się łatwo poprzez lancę Vario Power. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do wszystkich funkcji urządzenia na pistolecie – daje to pełną kontrolę nad całym procesem czyszczenia. Urządzenie zużywa o 80% mniej wody niż wąż ogrodowy.

Pracochłonne szorowanie nie jest już konieczne jeśli posiadasz urządzenie wysokociśnienioweIstnieją cztery ustawienia ciśnienia dla różnych zastosowań:

  • Do czyszczenia kamienia, betonu, płytek i niepowlekanych powierzchni metalowych;
  • Do czyszczenia samochodów, szkła i plastikowych mebli
  • Do czyszczenia drewna, ratanu, delikatnych części w rowerze
  • Do nakładania środka czyszczącego pod niskim ciśnieniem

Jednym z modeli wyposażonych w ten unikatowy pistolet jest K 4 Full Control, który będzie dostępny w sam raz na wiosenne porządki. Urządzenie klasy K 4 to wyjątkowo mocna i niezawodna maszyna wyposażona w chłodzony wodą, trwały silnik. Wydajność powierzchniowa tego urządzenia sięga 30 m²/h. Wyposażona w pistolet ciśnieniowy Full Control Power Gun, lancę Vario Power i lancę rotacyjną.

źródło i zdjęcia: Kärcher

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.