Aktualności

Pigment poleca System Tablo

24.03.2016

Zasadniczym przeznaczeniem systemu to wykonywanie powłok na powierzchniach wykorzystywanych jako tablice do prezentacji. Mogą to być elementy ścian pełniące funkcję tablic do pisania, np. w salach konferencyjnych, szkołach, w pokojach dziecięcych.

W odróżnieniu od typowych farb tablicowych istnieje możliwość dowolnego dobierania zestawów kolorystycznych, gdyż farby dostępne są w szerokiej palecie barw. Po wymalowanej powierzchni można pisać flamastrami przeznaczonymi do prezentacji (do tzw. tablic suchościeralnych) i ścierać je na sucho. W przypadku bardziej odpornych pisaków wystarczy przetarcie wilgotną ścierką.

Znakomicie chroni powierzchnie ścian pomieszczeń szczególnie narażonych na zabrudzenia i z tego powodu często wymagających zmywania, np. obiekty użyteczności publicznej: pomieszczenia służby zdrowia, gastronomiczne, hotelowe, biura, urzędy, biblioteki, szkoły, korytarze i klatki schodowe, kuchnie. Wszelkie zabrudzenia usuwa się łatwiej niż ze standardowych powłok malarskich. Jest to szczególnie ważne w pomieszczeniach dla dzieci (ślady po kredkach, flamastrach, itp. łatwiej usunąć) oraz w pomieszczeniach, w których mamy do czynienia z bardzo natężonym ruchem komunikacyjnym.

Zasadniczym przeznaczeniem systemu to wykonywanie powłok na powierzchniach wykorzystywanych jako tablice do prezentacji

W skład systemu wchodzą:

Sil-Grunt – przeznaczony do gruntowania podłoża mineralnego (tynk). W przypadku podłoża, tzw. trudnego (m.in. stare olejne lamperie) zaleca się zastosowanie Farby Podkładowej PRO.

Latex mat (farba lateksowa)

Lakier TABLO LAQ – lakier nawierzchniwy nadający powłokom odporność i połysk półmatowy lub z połyskiem. Może być zastosowany na już obecną na ścianie powłokę malarską.

źródło i zdjęcia: Pigment

Firma powiązana:

Pigment

Telefon 91 462 10 20, 91 469 23 09
www.pigment.inet.pl, www.titanium-tech.pl
pigment@pigment.inet.pl

Pigment