Aktualności

Farby Jedynka w telewizyjnym programie "Nasz Nowy Dom"

23.03.2016

Ekipa budowlana programu Nasz Nowy Dom, pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor, w wybranych domach, do ich odnowienia używać będzie farb Jedynka. Najbliższe odcinki z Jedynką zostaną wyemitowane na antenie Polsatu w czwartek, 24 marca br. i 7 kwietnia br. o godz. 20.05. Pierwszy program z produktami polskiej marki można już obejrzeć na IPLA.

W reality-show ”Nasz Nowy Dom” ekipa budowlana w ciągu zaledwie kilku dni przeprowadza remonty domów rodzinom, które dotychczas mieszkały w trudnych warunkach- "W reality-show ”Nasz Nowy Dom” ekipa budowlana w ciągu zaledwie kilku dni przeprowadza remonty domów rodzinom, które dotychczas mieszkały w trudnych warunkach. Biorąc pod uwagę krótki czas, jaki zespół ma na metamorfozę, bardzo ważne jest, by produkty, które wykorzystane są do prac były sprawdzone, niezawodne i do tego oczywiście efektowne. Dlatego Jedynka bardzo dobrze wpisuje się w formułę programu. Zapewnia wysokiej jakości produkty, a do tego maluje się nimi sprawnie i bez niespodzianek". – mówi Ewa Domin - Glińska, kierownik marki Jedynka.

Program "Nasz Nowy Dom" prowadzi Katarzyna Dowbor, która wraz ze specjalistami dokonuje całkowitej metamorfozy wnętrz

Program "Nasz Nowy Dom" prowadzi Katarzyna Dowbor, która wraz ze specjalistami dokonuje całkowitej metamorfozy wnętrz, w ten sposób pomagając osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Pierwszy odcinek z Jedynką dostępny jest na http://www.ipla.tv/Nasz-nowy-dom-odcinek-59/vod-6550288#/r-32ai-4.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

 

 

 

 

 

 

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.