Aktualności

Geberit wyróżniony za... kalendarz!

23.03.2016

Firma Geberit Polska zdobyła wyróżnienie w kategorii "Fotografia" na Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Kalendarzy Zoom Art. Wspólny kalendarz ze zdjęciami pracowników Geberit Polska i marki Koło symbolizuje integrację firm, które od początku 2016 roku działają jako jedna organizacja.

Fotografie do kalendarza zostały wykonane w technice podwójnej ekspozycji, która łączy "zwyczajny" portret ze zdjęciami przedmiotów i sytuacji związanych z pasjami każdej z prezentowanych w kalendarzu osób. Ich nowoczesną formę dopełniają kontrastowe kolory czerni i bieli, które dodatkowo dodają głębi i siły wyrazu. Ludzki charakter kalendarza podkreślają bardzo szczere i pełne otwartości wypowiedzi fotografowanych osób.

Firma Geberit Polska zdobyła wyróżnienie w kategorii "Fotografia" na Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Zoom Art

Wspólny kalendarz

Geberit Polska od lat publikuje własny kalendarz firmowy. Tegoroczny kalendarz jest pierwszym, który powstał po globalnym połączeniu Grupy Geberit i koncernu Sanitec, właściciela marki Koło.

Statuetki Zoom Art

Prace koncepcyjne nad wydawnictwem rozpoczęły się w sierpniu 2015 roku. Pojawił się pomysł, by zaangażować pracowników w tworzenie kalendarza. Poprzednie edycje także powstawały ze zdjęć zrobionych właśnie przez nich. Firma Geberit chciała zachować tę wartość, ale tym razem pracownicy stanęli po drugiej stronie obiektywu - zostali zaproszenie na profesjonalną sesję zdjęciową.

Doświadczenie integracji

Tworzenie kalendarza spełniło swoją rolę w integracji pracowników Geberit i Koło. Marek Petraszek, autor zdjęć pracujący dla marki Geberit Polska, przyznaje:

Kalandarz Geberit

- "Praca nad kalendarzem była dla mnie wyjątkowa, nie tylko dlatego, że mogłem współtworzyć niepowtarzalny materiał, ale przede wszystkim dlatego, że poznałem moich kolegów i koleżanki z innej, nieznanej mi do tej pory strony, czyli przez pryzmat ich pasji".

źródło i zdjęcia: GEBERIT

Firma powiązana:

GEBERIT

Telefon 22 376 01 00
www.geberit.pl

GEBERIT