Aktualności

Śniadanie prasowe Webera - producent zapowiada nowości dla łazienek

23.03.2016

Firma Saint-Gobain Weber zaprezentowała 16 marca br. najnowszy hydrofilowy tynk elewacyjny podczas warszawskiej konferencji. Co ważniejsze zapowiedziała dwa nowe "łazienkowe" produkty.

Firma Saint-Gobain Weber zorganizowała prasowe śniadanie, które odbyło się w warszawskiej restauracji "Strefa". Zaproszeni dziennikarze mogli nie tylko poznać najnowszy tynk hydrofilowy weber.pas topdry.

Przedstawiciele firmy Weber pochwalili się też, iż w 2015 roku udało im się przeszkolić 4 tys. wykonawców w ramach Akademii Webera. Akademia Weber to cykle specjalistycznych szkoleń dla osób związanych z branżą budowlaną w Polsce, a przede wszystkim pracowników firm wykonawczych.

Jeszcze w kwietniu br. firma zaprezentuje nowe folie w płynieWsparcie i nowości

Na śniadaniu prasowym Webera przedstawiciele firmy zapowiedzieli wprowadzenie w najbliższym czasie dodatkowego wsparcia dla małych i średnich firm budowlanych.

Nie zdradzono nam na czym to wsparcie będzie polegać - na szczegóły będziemy musieli jeszcze zaczekać.

Jednak zaproszonych dziennikarzy zapewniono, że Saint-Gobain Weber wprowadzi dwie nowości związane z branżą łazienkową, a szczegółowiej dla glazurników.

Jeszcze w kwietniu br. firma zaprezentuje nowe folie w płynie, do zabezpieczania pomieszczeń "mokrych" np. łazienek, zagrożonych działanie wilgoci.

Ponadto przedstawiciele Saint-Gobain Weber Polska zapowiedzieli wprowadzenie nowego kleju do glazury.

Oba te powyższe produkty ma cechować innowacyjne zastosowanie technologii, ułatwiające glazurnikom prace.

źródło i zdjęcia: Isover

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska