Aktualności

Ogrodzenia gabionowe z oferty Legi Polska

22.03.2016

Ogrodzenie kamienne LEGI w swojej subtelnej optyce spełnia wymogi najnowocześniejszej architektury i pozwala na powstanie harmonijnego otoczenia. Jego wyraźna struktura tworzy indywidualną, oddzielną przestrzeń. Najwyższa stabilność i długa żywotność są charakterystyczne dla naszego systemu ogrodzeń kamiennych LEGI.

Indywidualne

Z ogrodzeniem kamiennym LEGI można urządzić ogród w wyjątkowy, przejrzysty architektonicznie i naturalny sposóbZ ogrodzeniem kamiennym LEGI można urządzić ogród w wyjątkowy, przejrzysty architektonicznie i naturalny sposób. Dzięki dużej ilości rodzajów kamieni w różnym uwarstwieniu, pojawia się mnóstwo możliwości projektowych. Ogrodzenie nie wymaga dużej ilości miejsca (25 cm głębokości), przez co Państwa działka pozostaje do wykorzystania w swym pełnym wymiarze.

Bezpieczne

Ogrodzenia kamienne LEGI nadają się idealnie jako podpora dla roślin pnącychZabetonowane podwójne słupki z założonymi po obu stronach elementami krat, które są dodatkowo połączone uchwytami dystansowymi, tworzą wytrzymały rodzaj ogrodzenia. Optyczne odgraniczenie od przestrzeni publicznej powoduje ponadto znaczną redukcję hałasu.

Naturalnie i wyjątkowo jak sama natura

Ogrodzenia kamienne LEGI nadają się idealnie jako podpora dla roślin pnących, a dzięki przepuszczającej wodę oraz powietrze strukturze mogą tworzyć cenne ekologicznie wyspy zieleni.

źródło i zdjęcia: Legi Polska

Firma powiązana:

LEGI Polska

Telefon 25 758 84 63
www.legi-polska.pl
biuro.minsk@legi-polska.pl

LEGI Polska