Aktualności

Ślub doskonały – inspiracje od Villeroy & Boch

22.03.2016

Stół weselny Eugène’a i Octavie von Boch – których małżeństwo umocniło związek między rodzinami Boch i Villeroy – do dzisiaj jest jedną z głównych atrakcji w Starym Opactwie w Mettlach. To chyba wystarczający dowód na to, że niemiecka marka wie, jak sprawić, by ślubny stół zachwycał. Prezentujemy przewodnik po kolekcjach, które dla nowożeńców będą inspiracją w aranżacji stołu, a dla gości – pomysłem na idealny prezent.

Inspiracje dla nowożeńców… bo weselny stół może być równie mocno komentowany jak suknia panny młodej!

Wersja pierwsza: gdy wesele odbywa się na świeżympowietrzu – w ogrodzie, parku czy nad jeziorem, zastawa nie może dominować. Niech pozostanie klasyczna w formie. Pobawić się za to można kolorem! Idealna na plenerowe uroczystości jest kolekcja Anmut od Villeroy & Boch.

Idealna na plenerowe uroczystości jest kolekcja Anmut od Villeroy & Boch

Jej okrągłe kształty zaprojektował w latach 50. Karl Leutner. Do wyboru jest porcelana w czystej bieli albo otoczona bajecznie kolorowymi, wirującymi okręgami – Anmut My Colour. Jagodowy, truskawkowy czy pomarańczowy? Można zdecydować się na jeden kolor przewodni lub feerię barw! Jeśli podczas uroczystości zabraknie słońca, soczyste kolory Anmut zastąpią nawet dobrą pogodę!

Wersja druga: kiedy w duszy państwa młodych drzemie południowy temperament albo ich pasją są dalekie podróże w nieznane… Amazonia to strzał w dziesiątkę! Rajskie motyle i kolibry, owoce passiflory i pyłkowe wróżki oraz gąszcze lian oplatają porcelanę o okrągłych lub prostokątnych kształtach.

Amazonia to strzał w dziesiątkę!

Dzięki niej zapewnicie swoim gościom niezwykłą ekspedycję po egzotycznej faunie i tropikalnej florze amazońskiej dżungli… w ciągu jednego wieczoru!

Wersja trzecia: elegancja i prostota – doskonałą bazą dla tak zaaranżowanych stołów będą kolekcje o ponadczasowym charakterze i… ogromnym potencjale aranżacyjnym! La Classica Nuova i La Classica Contura to duet, który lśni bielą oraz emanuje subtelnością platynowych dekorów. Pierwsza z nich jest gładka – to La Classica Nuova, drugą podkreślają delikatne wzory inspirowane architekturą renesansu – La Classica Contura. Z tą kolekcją stworzycie prawdziwe rzymskie wesele!

Inspiracje dla gości – pamiątki z duszą 

Villeroy & Boch jest ekspertem nie tylko w aranżowaniu stołów na te najbardziej wyjątkowe okazje! Wśród produktów marki można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezenty dla młodej pary – które zostaną z nimi zdecydowanie dłużej niż czekoladki czy kwiaty. Od zastawy stołowej przez elementy dekoracyjne, takie jak wazony, świeczniki i ozdobne półmiski. Ale to co wyróżnia kolekcje prezentowe od Villeroy & Boch, to także liczne dekory!

Wśród produktów marki można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezenty dla młodej pary

Porcelanę mogą zdobić geometryczne ornamenty – La Classica Contura, gąszcze lian – Amazonia, kwiaty wprost z ogrodu Moneta w Giverny – Mariefleur, a nawet palmy i jednogarbne wielbłądy – Samarkand Mandarin.

źródło i zdjęcia: Villeroy & Boch

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch