Aktualności

Kolekcja Chronos

21.03.2016

Założona już ponad dwadzieścia lat temu kolekcja Chronos, w pierwszym okresie swojego istnienia zawierała wyłącznie zegary słoneczne. Z czasem, gdy przybywały kolejne wzory, pojawiła się potrzeba zaprojektowania dla nich odpowiednich postumentów.

Na postumentach równie okazale jak zegary, prezentowały się pierwsze modele donic i waz. I tak z roku na rok kolekcja powiększała się o coraz to nowe elementy architektury ogrodowej, a później także miejskiej i parkowej oraz przeznaczone do wystroju wnętrz. Fontanny, rzeźby, ławy i wiele innych architektonicznych detali składa się na, liczącą obecnie ponad dwieście różnych modeli, kolekcję Chronos – kamienne dekoracje ogrodów.

Założona już ponad dwadzieścia lat temu kolekcja Chronos, w pierwszym okresie swojego istnienia zawierała wyłącznie zegary słoneczne

Każdego roku tworzone są nowe wzory - wykonywane również na indywidualne zamówienia, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów i nowoczesnych technologii. Ale zawsze z zachowaniem klasycznych proporcji i umiaru.

źródło i zdjęcia: Helmar

Firma powiązana:

Helmar Sp. z o.o.

Telefon 22 758 03 86, 607 457 145-7
chronos.com.pl
info@chronos.com.pl

Helmar Sp. z o.o.