Aktualności

geoPRODUCT na Targach GARDENIA

18.03.2016

W dniach 25-27 lutego 2016 roku firma geoPRODUCT wzięła udział w kolejnej, X edycji Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, która odbyła się na terenie Targów Poznańskich. Jest to największa w Polsce impreza zrzeszająca miłośników ogrodnictwa.

W ciągu trzech dni uczestnicy mieli okazję zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami ułatwiającymi pielęgnację roślin, drzew oraz krzewów. Poznali też nowinki technologiczne pomagające utrzymać tereny zieleni. Mogli też wysłuchać bezpłatnych porad dotyczących aranżacji ogrodu, wziąć udział w warsztatach projektowych, a także konkursach prowadzonych przez znane gwiazdy telewizyjne jak Maja Popielarska czy Marek Jezierski.

W ciągu trzech dni uczestnicy mieli okazję zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami ułatwiającymi pielęgnację roślin, drzew oraz krzewów

Prócz udziału w wielu warsztatach oraz spotkaniach uczestnicy mieli także możliwość wzięcia udziału w Kiermaszu Ogrodniczym, podczas którego mogli zakupić rośliny, narzędzia oraz elementy wyposażenia ogrodu. Wśród licznych wystawców swoje produkty prezentowała również nasza firma. Na stoisku o powierzchni 30mkw przedstawiliśmy m.in. własne innowacyjne rozwiązania z zakresu ekologicznych nawierzchni oraz ich wykończeń. Na środku przygotowaliśmy stół z ekspozycją, na którym zaprezentowaliśmy wycinek ogrodu urządzony w produkowanych przez nas eko kratkach geoSYSTEM. Dodatkowo Gardenia 2016 zaaranżowaliśmy przykładowe zastosowanie obrzeży trawnikowych geoBORDER. Cała kompozycja została wykonana z kory oraz kolorowego grysu szklanego Gardengrit. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, co niezmiernie nas ucieszyło.

Również tym razem na Międzynarodowych Targach Poznańskich licznie pojawili się specjaliści z branży ogrodniczej, co z pewnością wpłynęło na tak duże zainteresowanie. Jak co roku w Targach GARDENIA uczestniczyło wielu miłośników zieleni, którzy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami oraz ogrodniczymi nowinkami. Z pewnością będą mogli skorzystać z wszystkich porad podczas nadchodzącego sezonu.

źródło i zdjęcia: geoPRODUCT

Firma powiązana:

geoPRODUCT Sp. z o.o.

Telefon 61 893 82 28, 61 287 09 09, 508 497 188
www.geoproduct.pl
info@geoproduct.pl

geoPRODUCT Sp. z o.o.