Aktualności

Wnętrzarskie inspiracje marki Beckers na 2016 rok

17.03.2016

Ponadczasowe szarości w designerskich zestawieniach, stonowane kompozycje przywodzące na myśl piękne wspomnienia czy odważne kontrasty w orientalnym stylu, które ożywią wnętrze i nadadzą mu oryginalnego charakteru – to kilka z najnowszych aranżacyjnych trendów, jakie według Beckers będą królować w 2016 roku. Marka opracowała broszurę inspiracyjną zawierającą pomysły wnętrzarskie na nadchodzący sezon i szereg praktycznych porad dekoracyjnych, które pozwolą stworzyć dom pełen barw i uroku.

W najnowszym katalogu marka Beckers typuje odcienie, które będą hitem sezonu w wystroju wnę­trzKolory i wzory na czasie z farbami Beckers

W najnowszym katalogu marka Beckers typuje odcienie, które będą hitem sezonu w wystroju wnę­trz i przedstawia inspirujące kolorystyczne nowości. Na ich bazie powstały dziesiątki nieszablonowych aranżacji przygotowanych przez profesjonalistów w taki sposób, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W efekcie w broszurze pojawiają się zarówno subtelne stylizacje, w których delikatne kolory i prostota formy podkreślą nowoczesny design pomieszczenia, jak i energetyczne projekty, gdzie kontrastowe przełamania barw tworzą tętniące życiem wnętrze. Wybierając spośród 56 modnych kolorów farb Beckers Designer Colour można przearanżować praktycznie każdą domową przestrzeńWybierając spośród 56 modnych kolorów farb Beckers Designer Colour można przearanżować praktycznie każdą domową przestrzeń – salon, sypialnię, kącik do pracy czy pokój dla dziecka, który wspomoże jego rozwój i pobudzi wyobraźnię. Beckers podpowiada też, w jaki sposób radzić sobie ze szczególnie trudnymi powierzchniami, jak kuchnie czy łazienki, narażonymi na zabrudzenia i zachlapania, by je nie tylko skutecznie zabezpieczyć, ale nadać im świeży wygląd zgodny z aktualnymi trendami.

Oprócz kolorystycznych zestawień specjaliści Beckers na łamach katalogu dzielą się profesjonalnymi poradami dekoracyjnymiAranżacyjne triki

Oprócz kolorystycznych zestawień specjaliści Beckers na łamach katalogu dzielą się profesjonalnymi poradami dekoracyjnymi. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak za pomocą ciekawych rozwiązań i modnych detali delikatnie odświeżyć lub całkowicie odmienić wygląd domu. Czerpiąc z tych inspiracji Beckers zabiera m.in. w podróż palcem po mapie proponując wykorzystanie w aranżacji pamiątek z ciekawych podróżniczych przygód albo drogą wspomnień, zachęcając do wplatania w wystrój odrestaurowanych dodatków w stylu retro.

Pełna broszura inspiracyjna marki Beckers z trendami kolorystycznymi na 2016 rok dostępna jest na stronie http://beckers.pl/broszury/beckers-designer-colour/.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.beckers.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.