Aktualności

Zakończenie II edycji akcji Alpol Gips "Łazienka 6-latka"

16.03.2016

Dobiegła końca 2 edycja akcji "Łazienka 6-latka". Dzięki współpracy producentów wyposażania łazienek z Organizatorem akcji tj. Świetlicą Architekta, udało się przeprowadzić kolejne działania wspierające poprawę jakości łazienek w krakowskich szkołach. Tym razem remont został przeprowadzony w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego przy ul. Basztowej.

Firma Alpol Gips wsparła całą akcję dostarczając swoje produkty: kleje do okładzin oraz spoiny elastyczne. Dzięki zaangażowaniu tak wielu osób udało się stworzyć dzieciom estetyczne łazienki, z których są bardzo zadowolone.

Cała akcja rozpoczęła się od warsztatów zorganizowanych z myślą o przyszłych użytkownikach remontowanych pomieszczeń. Ci mali artyści mieli bowiem okazję stworzyć swoje własne projekty i podzielić się z doświadczonymi architektami swoimi spostrzeżeniami i pomysłami na urządzenie nowych łazienek.

Efekt tych prac można podziwiać na poniższych zdjęciach.

Dzięki współpracy producentów wyposażania łazienek z Organizatorem akcji tj. Świetlicą Architekta, udało się przeprowadzić kolejne działania wspierające poprawę jakości łazienek w krakowskich szkołach

 

Tym razem remont został przeprowadzony w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego przy ul. Basztowej

 

Dzięki zaangażowaniu tak wielu osób udało się stworzyć dzieciom estetyczne łazienki, z których są bardzo zadowolone

 

Cała akcja rozpoczęła się od warsztatów zorganizowanych z myślą o przyszłych użytkownikach remontowanych pomieszczeń

źródło i zdjęcia: Alpol Gips

Firma powiązana:

Piotrowice II

Telefon 15 836 41 42, (DOK) 41 372 11 10-12
www.alpol.pl, www.stabill.pl, www.satyn.pl, www.huzar.com.pl
dok@piotrowice2.com.pl

Piotrowice II