Aktualności

Niskotemperaturowy grzejnik E2 z oferty Vogel & Noot

15.03.2016

Ponadprzeciętnie wysoka jakość produktu. Wielu uznanych na świecie ekspertów potwierdza doskonałą jakość wzornictwa oraz przyszłościową technologię grzejnika E2.

Grzejnik E2 opracowano specjalnie do niskotemperaturowego trybu pracy w połączeniu z pompą ciepła i techniką solarną, co pozwala na pracę z temperaturami na zasilaniu poniżej 40°C. Grzejnik wyposażony jest w inteligentną technikę regulacyjną, która "myśli" i dopasowuje się do różnych warunków pracy i użytkowników.

Grzejniki niskotemperaturowe E2 są odpowiednie zarówno do instalacji dwururowych jak i jednorurowych, przy zastosowaniu rozdzielacza do instalacji jednorurowych. Oprócz podłączenia środkowego dolnego, wysokiej klasy konstrukcja umożliwia inne podłączenia używane w grzejnikach kompaktowych, takich jak podłączenie boczne jednostronne i dwustronne.

Grzejnik niskotemperaturowy E2 charakteryzuje się dużym udziałem ciepła promieniowania i oferuje użytkownikowi dodatkowo przyjemne ciepło konwekcyjne, kiedy tylko jest potrzeba.

źródło i zdjęcia: Vogel & Noot