Aktualności

Okno PROLUX firmy Oknoplast Produktem Roku 2016 na włoskim rynku

14.03.2016

Rok po rozpoczęciu sprzedaży, Prolux – rewolucyjne okno firmy Oknoplast – zdobyło prestiżową nagrodę, Produkt Roku 2016 na włoskim rynku. Po raz pierwszy w historii konkursu zwyciężył produkt reprezentujący kategorię stolarki okiennej. Nagroda ta – będąca wyrazem uznania dla najbardziej innowacyjnych wyrobów – została przyznana wyłącznie na podstawie głosów oddanych przez ponad 12.000 konsumentów.*

Po raz pierwszy mianem "Produktu Roku" szczyci się produkt związany z sektorem budowlanym, mający zwiększyć komfort mieszkania.

87% konsumentów zna logo "Wybrano jako Produkt Roku", a 83% ankietowanych ufa wyrobom oznaczonych tym znakiem (dane instytutu IRI z miesiąca września 2015r.). Od 30 lat ponad 3,5 mld konsumentów w przeszło 37 krajach wybiera produkty posiadające znak "Wybrano jako Produkt Roku".

Rok po rozpoczęciu sprzedaży, Prolux – rewolucyjne okno firmy Oknoplast – zdobyło prestiżową nagrodę, Produkt Roku 2016 na włoskim rynkuOknoplast – przedsiębiorstwo będące liderem swojego sektora –specjalizuje się od 22 lat w produkcji okien PVC. Jego obecność na włoskim rynku jest stała i zakorzeniona. Firma wygrała tytuł dla produktu Prolux, który jest pierwszym oknem, które powstało z myślą o renowacjach, zapewniającym do 22% większej szklanej powierzchni w porównaniu do zwykłych okien PCV w wyniku zastosowania smuklejszych profili i środkowych części. Wyżej wspomniane cechy sprawiły, że tysiące włoskich konsumentów wybrało Prolux jako Produkt Roku 2016!

Rewolucyjna rola Prolux w zakresie stolarki jest wynikiem ogromnej uwagi, którą grupa Oknoplast poświęca wszystkim swoim wyrobom. Okna i drzwi Oknoplast nie wyróżniają się tylko ze względu na innowacyjność technologiczną, lecz również ze względu na eleganckie wzornictwo i estetykę wykonania. Polska firma wyznacza nowe trendy sektora, opracowując nowatorskie, opatentowane rozwiązania, dopracowane w najmniejszych szczegółach. Przedsiębiorstwo dysponuje własnym działem ds. Badań i Rozwoju, dzięki któremu może ciągle udoskonalać swoje produkty i poszukiwać rozwiązań, będących w stanie wpłynąć bezpośrednio na rozwój rynku.

- "Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyznanej nam nagrody, która jest dowodem zaufania ze strony konsumentów. Cieszymy się niezmiernie z tego, że miało to miejsce właśnie w tym roku, w którym obchodzimy dziesiątą rocznicę obecności naszej Grupy we Włoszech. Rynek tego kraju jest dla Oknoplast jednym z najważniejszym rynków eksportowych. Pragniemy kontynuować naszą misję i proponować konsumentom coraz to nowocześniejsze produkty". powiedział Mikołaj Placek – Prezes Grupy OKNOPLAST.

Okna Prolux są dostępne we wszystkich salonach sprzedaży Premium Partner Oknoplast. 

* "Produkty Roku" wybiera grupa składająca się z ponad 12.000 konsumentów w ramach najważniejszego włoskiego badania rynku poświęconego innowacji, wykonanego przez instytut IRI. Innowacja i zadowolenie są podstawowymi kryteriami, decydującymi o wyborze produktów.

źródło i zdjęcia: OKNOPLAST

Firma powiązana:

OKNOPLAST

Telefon 12 279 71 71
www.oknoplast.com.pl

OKNOPLAST