Aktualności

Złoty Medal dla pompy ciepła WPL 25 AC Stiebel Eltron

14.03.2016

Niezmiernie miło nam poinformować, że pompa ciepła powietrze–woda WPL 25 AC została wyróżniona prestiżową nagrodą MTP. Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych INSTALACJE 2016 pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Edwarda Szczechowiaka (Politechnika Poznańska) przyznał w głosowaniu tajnym 15 równoważnych Złotych Medali MTP.

Pompy ciepła serii WPL 15|25 A(S) produkowane są przez koncern Stiebel Eltron od 2013 roku. Po ponad dwóch latach testów i badań oraz po odniesieniu sukcesu sprzedażowego na wymagających rynkach: niemieckim i szwajcarskim, w roku 2015 na rynek polski została wprowadzona udoskonalona wersja pompy ciepła o oznaczeniu WPL 25 AC. Dzięki zaawansowanej technologii, licznym certyfikatom, w tym EHPA, potwierdzającym najwyższą jakość, efektywność i bezawaryjność oraz atrakcyjnemu designowi, pompy ciepła WPL 25 AC bardzo szybko trafiły w gusta firm instalatorskich, jak również użytkowników końcowych. Przełożyło się to bezpośrednio na sprzedaż, gdzie pompy ciepła serii WPL 25 AC stały się najczęściej wybieranymi pompami wśród bogatej oferty powietrznych pomp ciepła firmy Stiebel Eltron Polska.

Cieszy fakt, iż zarówno Instalator, jak i użytkownik końcowy, mają coraz większą, szeroko rozumianą "świadomość produktową", co świetnie widać na przykładzie pompy ciepła WPL 25 AC. W dobie bumu sprzedażowego powietrznych pomp ciepła, gdzie prym wiodą tańsze urządzenia typu split, pompa ciepła WPL 25 AC doskonale się odnalazła. Jest wynikiem tego, że klienci mają świadomość, że wyższa cena urządzenia przełoży się na jakość i efektywność urządzenia ale również - co bardzo ważne - na obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, dostępność części serwisowych.

Zapraszamy na Targi INSTALACJE w dniach 25-28.04.2016r. pawilon 5, stoisko 134, gdzie będziemy prezentować wyróżnioną pompę.

źródło i zdjęcia: Stiebel Eltron