Aktualności

Nadchodzi wiosna – wielkanocne aranżacje stołu z Villeroy & Boch

09.03.2016

Nadchodzi wiosna, a z wiosną… czas na wielkanocne aranżowanie stołu! Już dziś zdecyduj, czy do świątecznej jadalni zaprosisz polne kwiaty, króliczą rodzinę, czy pastelowe zające. Wybierz jedną z wiosennych kolekcji Villeroy & Boch i rozpocznij odliczanie do świąt!

Łąka pełna polnych kwiatów, a do tego kury, koguty i wykluwające się kurczętaRustykalna kolekcja Farmer’s Spring, bajkowa Spring Fantasy oraz romantyczna Mariefleur Spring – to trzy kolekcje, z którymi Villeroy & Boch wita wiosnę. Zdecyduj, w jakim stylu Ty rozpoczniesz nowy sezon! Bo nawet jeśli za oknem będzie padał deszcz, z kolekcjami Villeroy & Boch w Twoim wnętrzu z pewnością będzie słonecznie!

Farmer’s Spring: sielskość natury

Łąka pełna polnych kwiatów, a do tego kury, koguty i wykluwające się kurczęta – Farmer’s Spring to kolekcja dla entuzjastów natury na zewnątrz i rustykalnych dekoracji we wnętrzach! Porcelana z tej serii przywołuje sielskie wakacje na wsi – wśród traw, stokrotek i zwierząt. Na białej porcelanie łączą się ze sobą świeże zielone tony z pomarańczowymi, różowymi, czerwonymi i niebieskimi akcentami. W tym sezonie kolekcja została uzupełniona m.in. o formy do ciast w dwóch rozmiarach – idealne na puszystą drożdżową babkę, a także piętrową etażerkę zwieńczoną srebrną kurą, na której można zaserwować już upieczone kawałki. W tak sielankowej scenerii nie może również zabraknąć sielskich dekoracji – jak np. ręcznie malowane zające z polną koniczyną, oczywiście czterolistną!

Wiosenna fantazja Villeroy & Boch to wdzięczne dekoracje mocno zakorzenione w wielkanocnej tradycjiSpring Fantasy: tradycyjnie i z fantazją

Wiosenna fantazja Villeroy & Boch to wdzięczne dekoracje mocno zakorzenione w wielkanocnej tradycji. Główną rolę odgrywa w niej królicza rodzina, która nie próżnuje i już przygotowuje się do świąt! Bogato zdobione dekoracje można postawić na stole, zawiesić przy oknie lub ozdobić nimi wiosenny bukiet. W kolekcji Spring Fantasy, oprócz dekoracji, znajdują się także produkty na wielkanocne śniadanie czy wiosenną popołudniową herbatę. Linia Spring Awakening w tym sezonie rośnie w siłę! Nowe artykuły obejmują dzbanek, filiżanki, miski i talerze. Przebudzenie wiosny dokona się dzięki kwitnącym na białej porcelanie tulipanom, żonkilom i stokrotkom!

Główną rolę odgrywa w niej królicza rodzina, która nie próżnuje i już przygotowuje się do świątMariefleur Spring: magia wiosennych kwiatów

Wiosenne kwiaty – w tak modnych w tym roku pastelach – nadają kolekcji Mariefleur Spring romantycznego charakteru. Odcienie różu, błękitu i zieleni zdobiące białą porcelanę aż kuszą, by świąteczne śniadanie przenieść na balkon lub do ogrodu! Bo tu rządzą zające! Malowane porcelanowe figurki są gwiazdami tej kolekcji! Zdobią niemal wszystkie elementy: kieliszki na jajka, talerze oraz miski. Dodatkowo Mariefleur Spring uzupełniona została o okrągłe wazony i – jak na Wielkanoc przystało – nadano im kształt jajka.

źródło i zdjęcia: Villeroy & Boch

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch