Aktualności

Kotłokuchnia polecana przez Kotły Żywiec

08.03.2016

Kotłokuchnia typ KZ to znakomita oferta dla małych obiektów nie wymagających rozbudowanej instalacji C.O. Możliwość zamontowania urządzenia w pomieszczeniu kuchennym upraszcza budowę instalacji C.O. przez co obniża koszt jej wykonania oraz daje dodatkowe korzyści eksploatacyjne.

Pozwala na ogrzewanie pomieszczeń, całoroczne przygotowanie ciepłej wody użytkowej oraz gotowanie potraw. Dwa poziomy ułożenia rusztowań pozwalają na bezpieczną eksploatację zimą i latem.

Kotłokuchnia typ KZ to znakomita oferta dla małych obiektów nie wymagających rozbudowanej instalacji C.O.

Podstawowym paliwem jest węgiel kamienny sortymentu orzech, groszek do celów energetycznych. Dobre parametry uzyskuje się także spalając mieszanki węgla z drewnem. Urządzenie przeznaczone jest do pracy w instalacjach wodnych systemu otwartego o obiegu grawitacyjnym lub wymuszonym.

Wymiennik kotłokuchni wykonany jest z wysokiej jakości,atestowanej blachy stalowej.Górną część kotłokuchni stanowi żeliwna płyta grzewcza z palnikiem,tzw.fajerką. Straty cieplne pieca ogranicza izolacja cieplna wykonana z wełny mineralnej 40mm estetycznie pokryta blachą lakierowaną. Kotłokuchnia posiada regulowaną wielkość komory spalania, dzięki której użytkownik ma możliwość dopasowania pracy pieca do aktualnych potrzeb (lato/zima).

źródło i zdjęcia: Kotły Żywiec

Firma powiązana:

Kotły Żywiec

Telefon 33 861 53 19
www.kotlyzywiec.eu
sprzedaz@kotly-zywiec.com.pl

Kotły Żywiec