Aktualności

Oszczędność energii z Kermi

07.03.2016

Rozwiązania firmy Kermi to często rozwiązania pionierskie. Dowiodły tego liczne innowacje produktowe w zakresie samej techniki grzewczej, np. zoptymalizowanie wykorzystania energii poprzez zminimalizowanie strat ciepła, wprowadzenie na rynek pierwszego grzejnika niskotemperaturowego czy zastosowanie zintegrowanego zaworu z wkładką o nastawionej wstępnie wartości kv, które jest do dziś niedoścignionym rozwiązaniem ułatwiającym projektowanie, oszczędzającym energię i skracającym czas montażu.

Również proces tworzenia produktów na etapie produkcji został usprawniony poprzez rozwiązania Kermi – zastosowanie pierwszej w pełni automatycznej linii produkcyjnej czy wprowadzenie dwuwarstwowego lakierowania stanowiły przykład dla całej branży.

W kwestii modernizacji systemów grzewczych, teraz bardziej niż kiedykolwiek liczą się innowacyjne technologie oraz rozwiązania pozwalające zaoszczędzić energię. Dlatego technologowie Kermi codziennie mają to na względzie w swojej pracy sukcesywnie wnosząc ogromny wkład w rozwój technologii grzewczych i sanitarnych. Świadczą o tym liczne innowacyjne idee, które do dziś nie zostały zastąpione lepszymi a wykorzystywane są przez innych producentów z branży. Nowoczesna, przyjazna środowisku produkcja, przemyślane rozwiązania montażowe, optymalna funkcjonalność i komfort produktów, a także najnowszy, rewolucyjny koncept efektywnego oszczędzania energii w procesie przekazywania ciepła sprawiają, iż Kermi zajmuje czołowe miejsce wśród liderów branży.

Poradnik i kalkulator oszczędności energii

Kalkulator oszczędności Kermi w wygodny sposób pomoże Państwu określić ile energii uda się Państwu zaoszczędzić stosując grzejniki Kermi z technologią x2.

Technologia x2

źródło i zdjęcia: Kermi

Firma powiązana:

Kermi

Telefon 71 354 03 70
www.kermi.pl
info@kermi.pl

Kermi