Aktualności

Skuteczne i modne sposoby na zabezpieczenie drewna z Jedynką

07.03.2016

Kiedy wiosna zaczyna pukać do okien, czas pomyśleć o zabezpieczeniu drewnianych mebli i dekoracji ogrodowych przed nowym sezonem, by mogły służyć jeszcze przez wiele lat. Drewno jest bowiem wyjątkowo wrażliwe na wszelkie czynniki atmosferyczne, takie jak wilgoć, promieniowanie słoneczne, wiatr czy mróz. Marzeniem byłoby zapewnić mu ochronę nie tylko skuteczną, ale także w modnym kolorze i za przystępną cenę. Możliwości takie daje Jedynka Impregnat do drewna z woskiem, który w tym sezonie dostępny jest również w nowym, odpowiadającym aktualnym trendom kolorze szarym. Dodatkowo jest to tegoroczny hit cenowy.

Szarości są obecnie szczególnie modne na drewnie stosowanym na zewnątrz. Jednak oferta impregnatów w tym kolorze jest bardzo ograniczona. Tym bardziej, jeśli zależy nam na skutecznym zabazpieczeniu drewna i podkreśleniu szarym kolorem naturalnego piękna słojów za racjonalną cenę, warto pomysleć o impregnacie do drewna z woskiem marki Jedynka. Zawiera on trzy aktywne żywice, które chronią drewno aż do 6 lat. Stworzona w ten sposób powłoka jest odporna na działanie mikroorganizmów i zabezpiecza kolory przed promieniowaniem UV. Ponadto, impregnat do drewna Jedynka jako jeden z nielicznych na rynku zawiera wosk pszczeli, który skutecznie odpycha wilgoć.

Jedynka Impregnat do drewna z woskiem jest przeznaczony do malowania dekoracyjno-ochronnego wszelkich powierzchni drewnianychPropozycja Jedynki to dobry wybór także dla osób, które kochają w drewnie jego naturalne odcienie i z tego powodu nie zamierzają podążać za trendami kolorystycznymi. Ten matowy impregnat jest bowiem dostępny w wersji bezbarwnej, a także w kolorach sosny, dębu, buku, teaku, mahoniu, orzecha, palisandru i hebanu. W palecie 11 gotowych barw znajdują się także - obok nowej w tym roku szarości - impregnaty biały i zielony. Wybór koloru ułatwią dostępne w punktach sprzedaży, wzroniki z drewnianymi próbkami pomalowanymi oryginalnym produktem.

Warto zdecydować się na wybór Jedynki Impregnatu do drewna z woskiem nie tylko ze względu na walory użytkowe tego produktu, ale także korzystną relację jakości do ceny. Jest on bowiem bardzo wydajny – 1 litr impregnatu wystarcza na pomalowanie 18m2, co jest najwyższym wskaźnikiem wśród produktów w tej klasie cenowej. Dodatkowo, w tym roku jest on sprzedawany w promocji jako hit cenowy. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób poszukujących impregnatu o wysokich parametrach jakościowych i w przystępnej cenie.

Jedynka Impregnat do drewna z woskiem jest przeznaczony do malowania dekoracyjno-ochronnego wszelkich powierzchni drewnianych oraz drewnopochodnych na zewnątrz pomieszczeń: ławek, okien, drzwi, altan, ogrodzeń, drewnianych fasad budynków oraz innych elementów stolarki budowlanej. Należy pamiętać, by przed impregnacją drewno delikatnie oszlifować papierem ściernym, a następnie odpylić przy użyciu pędzla lub szczotki. W trakcie malowania impregnat musi być dobrze wymieszany. Najlepiej aplikować go przy użyciu pędzla i zawsze wcierać go w drewno wzdłuż słojów. Drugą warstwę nakłada się po minimum 6 godzinach. Jedynka Impregnat do drewna z woskiem jest dostępny w opakowniach o pojemnościach 0,9l, 2,5l, 5l i 10l. Głosami tysięcy konsumentów w 2015 r. otrzymał wyróżnienie Konsumencki Lider Jakości.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.