Aktualności

Szkolenie dla dystrybutorów w centrali firmy HERZ

04.01.2016

W grudniu 2015 roku zaprosiliśmy naszych Partnerów Handlowych do centrali firmy HERZ w Wiedniu, na dedykowane specjalnie dla tej grupy szkolenie produktowe.

W firmowy centrum szkoleniowym Prezes Zarządu, dr Gerhard Glinzerer przedstawił aktualną pozycję rynkową grupy HERZ. Tym, co szczególnie wyróżnia produkty marki HERZ, jest ich europejskie pochodzenie. 23 zakłady produkcyjne, które tworzą dzisiaj grupę HERZ, zlokalizowane są wyłącznie na naszym kontynencie. Dzięki temu firma szybko i sprawnie zapewnia dostęp do swoich rozwiązań zarówno na terenie Europy, jak również w najbardziej odległych zakątkach świata.

W firmowy centrum szkoleniowym Prezes Zarządu, dr Gerhard Glinzerer przedstawił aktualną pozycję rynkową grupy HERZ

W dalszej części szkolenia pracownicy działu HERZ-Anwendungstechnik zaprezentowli najnowsze i najciekawsze rozwiązania w obszarze armatury i systemów instalacyjnych, które firma wprowadza aktualnie na rynek.

Po zakończeniu teoretycznej części szkolenia nadszedł czas na wizytę w zakładzie produkcyjnym

Po zakończeniu teoretycznej części szkolenia nadszedł czas na wizytę w zakładzie produkcyjnym. Można było tutaj zobaczyć, w jaki sposób wygląda proces produkcji zaworów marki Herz.

źródło i zdjęcia: Herz Armatura i Systemy Grzewcze