Aktualności

Łazienkowe inspiracje - dywaniki Brilliance Sealskin z oferty Coram

04.03.2016

Przyjrzyjmy się bliżej dwóm nowych liniom dywaników łazienkowych marki Sealskin z kolekcji Brilliance. Linie Cool Concrete i Sturdy Industrial to świeże spojrzenie na estetykę i formę dywanika łazienkowego.

Na kolekcję Brilliance składa się w sumie pięć linii dywaników łazienkowych, zawierających łącznie 21 elementówNa kolekcję Brilliance składa się w sumie pięć linii dywaników łazienkowych, zawierających łącznie 21 elementów. Ten duży zbiór wyróżnia jednak coś innego niż tylko ilość produktów – jest to nowe spojrzenie na estetykę dywanika łazienkowego przez pryzmat materiału i splotu. Wszystkie dywaniki z kolekcji Brilliance, choć różni je styl i kolorystyka, mają wspólny mianownik w postaci szlachetnego materiału. Producent zastosował najlepszej jakości bawełnę oraz wytrzymały poliester dla uzyskania maksymalnej trwałości. Dodatek błyszczących nici przędzy Lurex czy elementów naturalnego drewna wzbogaca produkt estetycznie. Drugim elementem wyróżniającym nowe dywaniki Sealskin jest wykończenie - oryginalne sploty, długość, gęstość i puszystość runa. Pętelki, supły, bąbelki, plecionki, warkocze i kłosy robią wrażenie swoją finezją i dekoracyjnością również dlatego, że format dywaników został powiększony i wynosi teraz 90x60 cm. To na tyle dużo, by chcieć położyć taki dywanik nie tylko w łazience, ale na przykład w sypialni, przy łóżku.

Nową kolekcję estetycznie dopełnia szeroka paleta barw, w której oprócz kolorów klasycznych takich jak beże, brązy i błękity można znaleźć barwy mniej standardowe: szarości, grafity a nawet czerń. Pięć linii w kolekcji Brilliance to pięć pomysłów na pokreślenie stylu łazienki.

Linie Cool Concrete i Sturdy Industrial to świeże spojrzenie na estetykę i formę dywanika łazienkowegoLinia Cool Concrete to cztery niebywale miękkie dywaniki, których rolą jest zapewnienie komfortu po wyjściu z kąpieli, ale też estetyczne odświeżenie łazienki. Kolorem sprawdzonym w przypadku takich zadań jest oczywiście niebieski, naturalnie kojarzący się z wodą i czystością. Jednak w tym przypadku możemy być nieco zaskoczeni, gdyż gama niebieskich odcieni użyta do kompozycji dywaników o nazwie Mińsk (dywanik oraz kontur) jest dość ciemna. Bardziej niż w kierunku standardowego zestawu błękitu i turkusu oscyluje w stronę szmaragdu i atramentu. Zaproponowany zestaw kolorów ma jednak wiele uroku, a wzór poziomych pasów nasuwa skojarzenia krystalicznie czystej morskiej głębi. Także kolejny dywanik w kolekcji o nazwie Sidney skrywa małą niespodziankę, którą jest kolorystyczny miks turkusu i szarości. Jego gęste runo, choć stosunkowo krótkie, jest niezwykle miękkie i komfortowe w użytkowaniu.Także kolejny dywanik w kolekcji o nazwie Sidney skrywa małą niespodziankę, którą jest kolorystyczny miks turkusu i szarości

Srebrzyście szary, puszysty dywanik New York to pomost, który łączy kolekcję Cool Concrete z linią Sturdy Industrial (dywanik można znaleźć w obu seriach). Dzięki zastosowaniu srebrnych nitek przędzy Lurex, model ten jest też wyjątkowo elegancki.

Dwa kolejne dywaniki w tej kolekcji to propozycje dla wielbicieli szarości i nieoczywistych faktur: antracytowy dywanik Tokyo ma gęsty i wypukły bąbelkowy wzór, natomiast ciemnoszary dywanik Dublin jest finezyjną plecionką naśladującą wzór robionych na drutach swetrów.

Reprezentantem marki Sealskin na polskim rynku jest firma Coram Poland należąca do Grupy Coram International. Zapraszamy na stronę internetową firmy: www.coram.pl

źródło i zdjęcia: Coram Poland

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram