Aktualności

Geberit - Pomaganie to nie wody lanie

02.03.2016

Wspieramy rodzinne domy dziecka w Polsce. Wyjątkowa akcja zainicjowana przez firmę Geberit wspólnie z Fundacją Przyjaciółka. Naszym celem jest zebranie 50.000 PLN na wsparcie rodzinnych domów dziecka w Polsce. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na opłacenie ich rachunków za wodę.

Dlaczego to robimy?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku sanitarnym wiemy, jak ważna jest nieustanna dbałość o zachowanie zasobów naturalnych, a w szczególności wody. Od samego początku istnienia prowadzimy działania zmierzające do jak najbardziej efektywnego jej wykorzystania w gospodarstwach domowych i wielu innych obiektach. W tym roku nasz główny produkt - spłuczka podtynkowa - obchodzi 50 rocznicę powstania. Chcąc podkreślić to wydarzenie postanowiliśmy pokazać, jak w prosty sposób oszczędzać wodę a jednocześnie wesprzeć rodzinne domy dziecka. W rezultacie powstała akcja, która pozwala każdej chętnej osobie wspomóc nasze działania.

Spłuczka Geberit zużywa 4 litry wody przy użyciu dużego przycisku i jedynie 2 litry wody przy użyciu małego przyciskuJak to działa?

Specjalnie na potrzeby akcji zbudowaliśmy ekspozytor wraz ze spłuczką podtynkową Geberit, który został połączony ze stroną internetową akcji www.pomaganietoniewodylanie.pl, dzięki czemu przy pomocy swojego domowego komputera lub urządzeń mobilnych, możesz kliknąć w znajdujący się tam przycisk. Kliknięcie przycisku spowoduje faktyczne spłukanie wody w ekspozytorze, co będziesz mógł obserwować w oknie z przekazem na żywo prosto z siedziby naszej firmy. Ekspozytor został skonstruowany tak aby nie zmarnowała się ani jedna kropla wody - wszystko działa w obiegu zamkniętym.

Spłuczka Geberit zużywa 4 litry wody przy użyciu dużego przycisku i jedynie 2 litry wody przy użyciu małego przycisku. Zachęcamy zatem do wybrania tej drugiej możliwości, ponieważ spowoduje to jednorazowo wirtualną oszczędność aż 5,5 litra wody w porównaniu do wielu stosowanych spłuczek w Polsce, które zużywają jej aż 7,5 litra. Wirtualne oszczędności wynikające z każdego spłukania zostaną dodane do siebie, a następnie przeliczone na polskie złotówki.

źródło i zdjęcia: GEBERIT

Firma powiązana:

GEBERIT

Telefon 22 376 01 00
www.geberit.pl

GEBERIT