Aktualności

TOP15 – kolejna Konferencja Techniczna Salamander już za nami!

01.03.2016

W dniach 14-16 stycznia 2016 roku w Centrum Kongresowym OSSA pod Rawą Mazowiecką, odbyła się Konferencja Techniczna TOP15. Tradycyjnie – skupiła ona – dyrektorów i kierowników produkcji z firm współpracujących z Salamander Window & Door Systems S.A. Tak jak w latach minionych, to branżowe spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, czego wyrazem była wysoka frekwencja zaproszonych gości i dobra atmosfera.

Konferencja w tym roku rozpoczęła się dość nietypowo. Nie – jak dotąd bywało – w Centrum Kongresowym, lecz na linii produkcyjnej huty EUROGLAS Polska Sp. z o.o. w Ujeździe k. Piotrkowa Trybunalskiego. Tam przybyli goście zapoznali się z procesem produkcji szkła float, który rozpoczyna się od roztapiania mieszanki szklanej w piecu hutniczym, będącym największym tego typu w Europie i jednym z największych na świecie.

Drużynowe zajęcia w terenie i wspólne zmagania przy tuningowaniu sztandarowego produktu polskiego przemysłu motoryzacyjnego czasów PRL, w postaci popularnego "Malucha" czyli Fiata 126p

Po wizycie w Ujeździe, uczestnicy konferencji przejechali do Centrum Kongresowego OSSA, gdzie po zakwaterowaniu się, wzięli udział w wieczorze tematycznym "W klimacie PRL". Podczas "Zjazdu Polowej Zjednoczonej Partii Rozrywkowej" nie brakowało śmiechu i wyśmienitej zabawy.

Kolejny dzień minął dość pracowicie - harmonogram był napięty i nikt nie mógł narzekać na brak zajęcia. Najpierw – dla rozluźnienia – drużynowe zajęcia w terenie i wspólne zmagania przy tuningowaniu sztandarowego produktu polskiego przemysłu motoryzacyjnego czasów PRL, w postaci popularnego "Malucha" czyli Fiata 126p. Po przerwie obiadowej przystąpiono do realizacji merytorycznej części konferencji TOP15 podczas, której uczestnicy mogli wysłuchać ciekawych prelekcji i prezentacji, przygotowanych przez pracowników Laboratorium Techniki Budowlanej z Dąbrowy Górniczej oraz przedstawicieli firm: SALAMANDER, ROTO-FRANK i ELUMATEC. Tematyką wiodącą były zagadnienia związane z konstruowaniem okien o podwyższonej odporności na włamanie, potocznie określanych mianem okien antywłamaniowych, związane z nimi przepisy i normy oraz stosowane w tym zakresie elementy okuć. Nie zabrakło również praktycznej próby włamania poprzez sforsowanie okna w klasie RC2. Całość zwieńczył kolejny wieczór tematyczny, tym razem przebiegający w konwencji pidżama party.

Kolejny dzień minął dość pracowicie - harmonogram był napięty i nikt nie mógł narzekać na brak zajęcia

Utrzymująca się nieustannie wysoka frekwencja uczestnictwa w Konferencjach Technicznych TOP15 jest dla nas – organizatorów - nie tylko aspektem budującym naszą satysfakcję, ale również motorem do dalszych działań i kontynuowania tej formy spotkań, które już na dobre zakorzeniły się w kalendarzu branżowych wydarzeń biznesowych naszej firmy. Mamy nadzieję, że kolejne będą równie owocne i interesujące.

źródło i zdjęcia: SALAMANDER Window & Door Systems S.A.

Firma powiązana:

SALAMANDER Window & Door Systems S.A.

Telefon 54 413 56 00
www.salamander-windows.com

SALAMANDER Window & Door Systems S.A.