Aktualności

Polbruk na kieleckich targach PSB

29.02.2016

Przed nami już 14. edycja kieleckich targów organizowanych przez Polskie Składy Budowlane SA. Jak co roku, wśród wystawców znajdzie się również firma Polbruk. Stoisko krajowego lidera w produkcji kostki brukowej, zwiedzać będzie można w dniach 2-3 marca w hali C!

Już za moment Kielce zmienią się na dwa dni w prawdziwe centrum branży budowlanej. Goście odwiedzający stoisko firmy Polbruk będą mogli zapoznać się jej asortymentem, m.in. z produktami TOP Polbruk polecanymi na taras: Aura, Lira i Linea. Na stoisku obecni będą również specjaliści, którzy wszystkim zainteresowanym udzielą porad w kwestii projektowania i układania nawierzchni brukowanych oraz doboru odpowiednich produktów. Ponadto spotkanie to stanowi doskonałą okazję, by na własne oczy przekonać się czym kostki Polbruk wyróżniają się na tle konkurencji oraz jakie stwarzają możliwości aranżacyjne.

Targi PSB to jedno z największych wydarzeń w branży – prawdziwa gratka dla przedstawicieli firm budowlanych, wykończeniowych, architektów i inwestorów indywidualnych. Zapraszamy w dniach 2-3 marca do stolicy woj. Świętokrzyskiego oraz na stoisko firmy Polbruk w hali C (wspólne stoisko z Grupą Ożarów i ZPW "Trzuskawica").

źródło i zdjęcia: Polbruk