Aktualności

Zimowe tourne, czyli Inter-Lers prezentuje swoją ofertę w kraju

26.02.2016

Dla firmy Inter-Lers – czołowego producenta konstrukcji drewnianych w systemie MiTek®, ostatnie tygodnie upłynęły pod znakiem udziału w imprezach targowych. Wykorzystując sezonowe spowolnienie w sektorze budowlanym, przedstawiciele firmy odwiedzili Poznań, Ostródę i Łódź. I choć nie da się ukryć, że klienci coraz lepiej znają technologię prefabrykacji, to cały czas chętnie korzystają z okazji do bezpośredniego spotkania.

Cała branża w jednym miejscu na targach Budma

Najważniejsza w roku impreza targowa skierowana do branży budowlanej odbyła się tym razem w pierwszym tygodniu lutego. Zmianę tą można śmiało uznać za udaną, choć wydaje się, że wyjątkowo łagodna zima zatrzymała część zainteresowanych na placach budowy. Nie zmieniło to jednak faktu, że po raz kolejny teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zapełnił się setkami stoisk największych firm oferujących materiały, maszyny i usługi budowlane. Przez cztery dni trwania imprezy odwiedzający mieli okazję do udziału w specjalistycznych konferencjach i forach. Nie zabrakło też okazji do podziwiania pracy fachowców różnych specjalizacji – dekarzy, cieśli itp. 

Najważniejsza w roku impreza targowa skierowana do branży budowlanej odbyła się tym razem w pierwszym tygodniu lutego

"Małe Agro Show" w Ostródzie

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych słynie z organizacji największej plenerowej imprezy targowej w Europie – Agro Show. Nie każdy jednak wie, że instytucja ta rozwija także mniejsze projekty, które z roku na roku zyskują na popularności. Jednym z nich jest wystawa Mazurskie Agro Show. W tym roku udział w wydarzeniu wzięło ponad 150 wystawców, przez co zdecydowanie wzrosła też powierzchnia wystawy. Efektem było podwojenie liczby odwiedzających – aż do blisko 40 tys. osób.

Dla firmy Inter-Lers – czołowego producenta konstrukcji drewnianych w systemie MiTek®, ostatnie tygodnie upłynęły pod znakiem udziału w imprezach targowych

Rolnicza Łódź

Ostatnią odsłoną lutowego maratonu targowego firmy Inter-Lers był udział w targach Ferma. Organizowana przez wiele lat w Poznaniu impreza przeniesiona została w 2011 roku do Łodzi, gdzie spotkała się z dużym zainteresowaniem odbiorców. Podobnie było i w tym roku. Według statystyk prowadzonych przez organizatora łódzkie hale EXPO oraz MOSIR zapełniły się stoiskami 255 firm, które odwiedziło łącznie 30 000 gości.

Przez cztery dni trwania imprezy odwiedzający mieli okazję do udziału w specjalistycznych konferencjach i forach 

Czas wracać do pracy

Sezon na imprezy targowe jest miłą odskocznią od codziennych obowiązków i okazją do spokojnego spotkania z partnerami biznesowymi. Zapowiada się jednak, że była to prawdziwa cisza przed burzą. Zainteresowanie jakim cieszyła się oferta firmy Inter-Lers w ostatnich tygodniach daje bowiem spore podstawy aby sądzić, że najbliższe miesiące upływać będą pod znakiem wyjątkowo intensywnej pracy.

źródło i zdjęcia: Inter-Lers

Firma powiązana:

Inter-Lers

Telefon 61 427 04 23
www.inter-lers.pl
biuro@inter-lers.pl

Inter-Lers