Aktualności

Lindab na Forum Wentylacja

24.02.2016

Podczas targów Forum Wentylacja, które odbędą się w dniach 1 - 2 marca firma Lindab przedstawi kompleksową ofertę produktów i rozwiązań dla wentylacji i klimatyzacji. Uczestnicy targów będą mieli możliwość porozmawiania z ekspertami firmy Lindab i zapoznania się z asortymentem wszystkich marek własnych skupionych w ramach grupy Lindab, a także marek dystrybuowanych.

Na tegorocznej edycji Forum Wentylacja firma zaprezentuje szeroką ofertę produktów Lindab IMP KLIMA obejmującą centrale wentylacyjne do zastosowań specjalistycznych (basenowe, higieniczne, przemysłowe), a także szeroki asortyment nawiewników, kratek, dysz, filtrów absolutnych i konwektorów podłogowych.

Wśród nowości znajdą się również klapy przeciwpożarowe Lindab, które charakteryzują się odpornością ogniową do EI 180 S i klasą szczelności obudowy C zgodnie z normą PN-EN 15650.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Lindab

Osoby odwiedzające stoisko Lindab na Arenie dla Projektantów będą mogli zapoznać się również z gamą profesjonalnych programów wspomagania projektowania opracowanych i opatentowanych przez grupę Lindab.

Na Arenie Technologii poświęconej centralom wentylacyjnym zaprezentowana zostanie centrala wentylacyjna marki SALDA SmartAir SW50+.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Lindab.

źródło i zdjęcia: Lindab

Firma powiązana:

Lindab Sp. z o.o.

Telefon 22 250 50 50
www.lindab.pl
info@lindab.pl

Lindab Sp. z o.o.