Aktualności

Entra na Budmie 2016 - obejrzyj relację i przeczytaj jeśli Cię nie było

23.02.2016

Entra rozpoczęła dyskretną rewolucję dwa lata temu na targach Budma 2014, kiedy ościeżnica ukryta discret zdobyła złoty medal targów. Dwa lata później pokazujemy architektom i inwestorom w jakich miejscach warto zastosować drzwi ukryte w ścianie i uzmysłowić im jeszcze więcej możliwości.

Superior OfficeSuperior Office - wysokie, sięgające sufitu, drzwi pokryte szkłem z nadrukiem wyposażone w zamek pozwalający na otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą Smartphona oraz rejestrację wejść i wyjść.

Superior Medic - Drzwi do kliniki z kontrolą dostępu oraz umieszczonym pod szkłem tabletem, pozwalającym wyświetlać aktualne informacje o godzinach przyjęć pacjentów czy innych usługach dostępnych w klinice.

Superior HotelSuperior Hotel - Drzwi pokryte szkłem z zatopionym wzorem forniru zlicowane ze ścianą z ceramiki. Drzwi do hotelu z czytnikiem kart ukrytym pod szklanym panelem. Dodatkowo wyposażone w autorski system komunikacji klienta hotelu z obsługą – przy pomocy przycisków znajdujących się wewnątrz pomieszczenia wyświetla komunikaty na wspomnianym panelu od strony korytarza. Wewnątrz drzwi pokryte są lustrem, co oszczędza miejsce w pokoju hotelowym. Pod szkłem ukryto tablet, który jest widoczny tylko po włączeniu. Na tablecie właściciel hotelu może wyświetlać oferty marketingowe skierowane do Klienta oraz aktualne atrakcje w mieście i pogodę.

Gradara - Drzwi ENTRA to także oferta do mieszkań prywatnych. W 2016 roku dyskretna rewolucja wchodzi w kolejny etap. Jako pierwsi stworzyliśmy drzwi wejściowe do mieszkań z ościeżnicą ukrytą.

Gradara - Drzwi ENTRA

Drzwi otrzymały Złoty Medal tegorocznych targów i z pewnością zmienią rynek inwestycji deweloperskich zapewniając nie tylko wysoką jakość i bezpieczeństwo, ale i dbałość o unikalną estetykę.

Relacja VIDEO z BUDMY 2016

W 2016 roku dyskretna rewolucja wchodzi w kolejny etap. Jako pierwsi stworzyliśmy drzwi wejściowe do mieszkań z ościeżnicą ukrytą. Drzwi te otrzymały Złoty Medal tegorocznych targów i z pewnością zmienią rynek inwestycji deweloperskich zapewniając nie tylko wysoką jakość i bezpieczeństwo, ale i dbałość o unikalną estetykę.

źródło i zdjęcia: Entra