Aktualności

Gamrat SA wspiera w realizowaniu marzeń i osiąganiu sukcesów

23.02.2016

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Gamrat, pamiętając o potrzebach środowiska lokalnego, dla którego sport odgrywa ważną rolę w życiu, zawsze chętnie wspiera różne inicjatywy sportowe, doceniając szczególnie tych, którzy wytrwałością i ciężką pracą dążą do osiągania postawionych przed sobą wysokich celów.

Najbliższe plany Pana Łukasza to liczne występy w maratonach w ramach Pucharu Europy 2016 oraz występ na Mistrzostwach Polski Andrychów we wrześniuJedną z takich inicjatyw jest wspieranie pasji jaślanina Pana Łukasza Gogosza – człowieka z "apetytem na życie", który wie czego chce i stara się rozwijać swoje pasje uprawiając rugby na wózkach. 

W 2013 roku firma GAMRAT w ramach umowy zakupiła najwyższej klasy handbike dla zdolnego, niepełnosprawnego sportowca z Jasła, któremu użycza ten sprzęt do ćwiczeń i udziału w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej.

Cieszymy się, że możemy wspierać Pana Łukasza w realizacji jego marzeńCieszymy się, że możemy wspierać Pana Łukasza w realizacji jego marzeń. Tym bardziej, że jego ciężka praca przynosi upragnione efekty. W sezonie 2014-2015 w kwalifikacji generalnej Pucharu Europy w rugby Pan Łukasz zajął 5 miejsce, a na świecie 16. Zdobył również vice Mistrzostwo Polski i brał udział w 11 maratonach.

Najbliższe plany Pana Łukasza to liczne występy w maratonach w ramach Pucharu Europy 2016 oraz występ na Mistrzostwach Polski Andrychów we wrześniu br. Wszystko oczywiście w barwach firmy GAMRAT SA.

Wierzymy, że nasze dalsze wsparcie przyczyni się jeszcze lepiej w realizacji marzeń Pana Łukasza oraz w osiąganiu jeszcze lepszych wyników i promowaniu marki GAMRAT na arenie światowej i krajowej.

źródło i zdjęcia: Gamrat SA

 

Firma powiązana:

Gamrat SA

Telefon 13 491 47 49, 606 787 166 (Informacja techniczna)
www.gamrat.pl
bok-profile@gamrat.com.pl, gamrat@gamrat.com.pl

Gamrat SA