Aktualności

Baltic Wood uhonorowany nagrodą Acanthus Aureus podczas targów Budma 2016!

22.02.2016

Baltic Wood zaprezentował nowości w ofercie podłóg drewnianych na targach Budma 2016 w Poznaniu. Rynek polski entuzjastycznie przyjął najnowszą kolekcję Jeans – Dla Niej i Dla Niego, która wpisuje się w ponadczasowy trend jasnych wykończeń podłogowych.

Baltic Wood skupił uwagę odwiedzających poprzez prezentację szerokiej gamy produktów oraz wyjątkowy styl, który od lat wyróżnia markę na tle konkurencji. Na stoiskach toczyły się inspirujące rozmowy o najnowszych trendach podłogowych w sezonie 2016/2017. Baltic Wood został uhonorowany przez targi nagrodą Acanthus Aureus, przyznawaną za najlepiej zaprojektowane i realizujące misję firmy stoisko.

Baltic Wood skupił uwagę odwiedzających poprzez prezentację szerokiej gamy produktów oraz wyjątkowy styl, który od lat wyróżnia markę na tle konkurencji

Odwiedzający mogli obejrzeć pokaz dynamicznej kolekcji Jeans, która została zaprezentowana w dwóch wzorach: pełnej deski – Dla Niego oraz klepki – Dla Niej. Architekci podkreślają ponadczasowość oraz uniwersalność jasnych podłóg zaprezentowanych w tej kolekcji - takie wykończenia powiększają pomieszczenie i rozświetlają je poprzez efekt odbicia światła. Dodatkowym atutem jest możliwość ułożenia podłogi w całym domu wykorzystując deskę i klepkę, przy zachowaniu efektu jednolitego koloru.

Baltic Wood pokazał również swoją perłę designu, uhonorowaną Red Dot Award – podłogę Desire z kolekcji Miracles, która była dostępna dla zwiedzających na Wyspie Inspiracji, tuż obok Forum Architektury Strada di Architettura. Miejsce prezentowało najbardziej innowacyjne oraz designerskie produkty. Hitem targów okazała się również ultrawytrzymała podłoga No Limits, ułożona po raz pierwszy we wzór jodełki francuskiej Herringbone.

Marka na wiosnę planuje rynkową premierę nowej oferty, która zostanie zaprezentowana w najnowszym wydaniu Trendbooka 2016/2017.

źródło i zdjęcia: Baltic Wood

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood