Aktualności

Budowlana Firma Roku 2015 oraz Osobowość Branży - nagrody dla Alpol Gips

22.02.2016

Podczas XIII Gali Builder Awards, która odbyła się 18 lutego w warszawskim Multikinie Złote Tarasy, nagrodzono przedsiębiorstwa oraz menadżerów, których działania odniosły sukces w minionym 2015 roku. Wśród laureatów znalazła się firma Apol Gips Sp. z o.o., która została uhonorowana tytułem Budowlanej Firmy Roku, natomiast Osobowością Branży ogłoszono Pana Prezesa Władysława Gumułkę, który osobiście odebrał obydwa wyróżnienia.

Wśród laureatów znalazła się firma Apol Gips Sp. z o.o., która została uhonorowana tytułem Budowlanej Firmy Roku, natomiast Osobowością Branży ogłoszono Pana Prezesa Władysława GumułkęDzięki pełnemu profesjonalizmowi połączonemu z intuicją biznesową Prezes Gumułka doprowadził do silnej pozycji rynkowej całej Grupy Alpol, funkcjonującej już ponad 25 lat na polskim rynku budowlanym. Członkowie kapituły konkursowej docenili liderów nagrodzonych organizacji, którzy stoją za najważniejszymi decyzjami w firmach, ponoszą największą odpowiedzialność za ich rozwój i potrafią wykazać się niecodziennym podejściem w codziennej pracy. Są to jednostki cechujące się szczególnymi umiejętnościami w zakresie zarządzania ale także determinacją do ciągłego, skutecznego poszerzania potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, nie zapominając a wręcz nieustannie dbając o pozytywny wizerunek swojej marki.

Podczas XIII Gali Builder Awards, która odbyła się 18 lutego w warszawskim Multikinie Złote Tarasy, nagrodzono przedsiębiorstwa oraz menadżerów, których działania odniosły sukces w minionym 2015 roku

Gala Builder Awards to także prestiżowe spotkanie przedstawicieli branży budowlanej – właścicieli, prezesów firm i menadżerów reprezentujących wykonawców, producentów, deweloperów, firmy zajmujące się finansowaniem w budownictwie, firmy projektowe oraz biura architektoniczne. Wśród gości znaleźli się również przedstawiciele czołowych stowarzyszeń i organizacji środowiskowych oraz członkowie Rady Naukowej. Podczas uroczystości ogłoszono również laureatów 3. edycji Konkursu dla Młodych Architektów, którym składamy serdeczne gratulacje i życzymy sukcesów w karierze zawodowej.

źródło i zdjęcia: Alpol Gips

Budowlana Firma Roku 2015 oraz Osobowość Branży - nagrody dla Alpol Gips

Firma powiązana:

Piotrowice II

Telefon 15 836 41 42, (DOK) 41 372 11 10-12
www.alpol.pl, www.stabill.pl, www.satyn.pl, www.huzar.com.pl
dok@piotrowice2.com.pl

Piotrowice II
Zobacz produkty: