Aktualności

Relacja Pol-Skone z Targów BUDMA 2016

19.02.2016

W dniach 2 – 5 luty br. odbyły się XXV Międzynarodowe Targi Budownicze BUDMA, na których firma POL-SKONE zaprezentowała szeroki asortyment ponad 80 produktów, w tym 5 zupełnie nowych kolekcji drzwi wewnętrznych: INVERNO, FORTIMO, FORTIMO LUX, NOSTRE LUX, SONATA oraz SKŁADANE DUO. Ponadto przedstawiono nowe modele ościeżnic: NOSTRE i VERTIGO oraz premierowo okno przeciwpożarowe EC 90 EI 30, które zostało wyróżnione przez kapitułę Złotym Medalem MTP 2016.

W tegorocznych XXV targach budowlanych BUDMA wzięło udział ponad 800 wystawców z blisko 20 krajów, w tym lubelska firma POL-SKONE. Ekspozycja firmy, znajdująca się w pawilonie 5 imponowała swoją wielkością i rozmachem. Na ponad 300 m2 zaprezentowano 80 modeli drzwi i okien. Stoisko przyciągało uwagę zwiedzających różnorodnością wzorów, faktur
i kolorów. Każdy mógł z bliska zobaczyć poszczególne modele i otrzymać fachową poradę od przyjaznej obsługi. Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się premierowa kolekcja FORTIMO oraz fornirowane drzwi FORTIMO LUX.

W tegorocznych XXV targach budowlanych BUDMA wzięło udział ponad 800 wystawców z blisko 20 krajów, w tym lubelska firma POL-SKONE

- "Targi budowlane w Poznaniu to dla nas doskonała okazja do zaprezentowania naszych produktów, a w szczególności nowości jakie wprowadziliśmy do oferty w 2016 roku, dlatego tak wiele miejsca właśnie im poświęciliśmy na naszym stoisku. Otrzymaliśmy wiele pochlebnych opinii ze strony partnerów handlowych i osób odwiedzających targi. Również nowe rozwiązania w stolarce okiennej spotkały się z dużym i pozytywnym zainteresowaniem, szczególnie cieszy nas fakt nagrodzenia Złotym Medalem MTP 2016 okna przeciwpożarowego EC 90 EI 30".– mówi Jan Szulżyk, Prezes POL-SKONE.

Podczas tegorocznych targów POL-SKONE zaprezentowało innowacje wzornicze i technologiczne. Obserwując wiodące trendy w architekturze i budownictwie staramy się konsekwentnie rozbudowywać naszą ofertę, aby jak najpełniej odpowiadała potrzebom zarówno projektantów, jak i klientów indywidualnych. Bogata propozycja modeli, wzorów i kolorów firmy jest aktualnie jedną z najszerszych dostępnych na rynku.

Obserwując wiodące trendy w architekturze i budownictwie staramy się konsekwentnie rozbudowywać naszą ofertę

Premierowe kolekcje i wzory to tylko część z nowości jakie zaprezentowano podczas tegorocznych targów BUDMA. Na stoisku POL-SKONE pojawiły się również sprawdzone już modele, docenione przez klientów. Odwiedzający mogli zobaczyć kolekcję zawsze modnych drzwi SEMPRE; cieszące się ciągła popularnością drzwi malowane, czy drzwi techniczne wzbogacane o naświetla oraz panele boczny i górny.

źródło i zdjęcia: POL-SKONE

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.eu
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone