Aktualności

Szkolenia dekarskie Lindab organizowane przez najlepszych w branży!

18.02.2016

Zainteresowanie szkoleniami dekarskimi organizowanymi w siedzibie głównej firmy Lindab znacznie przerosło oczekiwania organizatorów. Wszystkie miejsca na 10 terminów w pierwszej połowie 2016 zostały zarezerwowane w ciągu miesiąca od rozpoczęcia rejestracji uczestników.

Największymi zaletami Akademii Profesjonalnego Dekarza jest doświadczona kadra oraz kompleksowy praktyczno-teoretyczny program. Jednym z prowadzących jest Pan Krzysztof Patoka z firmy Marma, ekspert z wieloletnim doświadczeniem, który prezentuje prawidłowy montaż membrany separacyjnej do wentylacji dachów. Segment poświęcony produktom Lindab prowadzi Kierownik Produktu PLX i SRP, Pan Waldemar Piela.
 
W szkoleniu uczestniczą również eksperci firm współorganizujących Akademię Profesjonalnego Dekarza:


W celu zagwarantowania wysokiego poziomu dydaktycznego praca prowadzona jest w małych, 10-osobowych grupach. Podczas dwudniowych, teoretyczno-praktycznych warsztatów, każdy z uczestników pracuje przy indywidualnym stanowisku, symulującym warunki pracy na dachu. Organizator udostępnia również zestaw profesjonalnych narzędzi firmy B.PRO i akcesoriów dekarskich niezbędnych do pracy.

źródło i zdjęcia: Lindab

Firma powiązana:

Lindab Sp. z o.o.

Telefon 22 250 50 50
www.lindab.pl
info@lindab.pl

Lindab Sp. z o.o.