Aktualności

Zakochaj się w domach Danwood na Walentynki

12.02.2016

Dzień Zakochanych to doskonała okazja do tego, aby razem ze swoją drugą połówką zakochać się w...domach Danwood i zdecydować się na budowę ciepłego, energooszczędnego domu dla całej rodziny. Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji, serdecznie zapraszamy do siedziby największego producenta domów gotowych w Polsce, firmy Danwood S.A.

Dzień Zakochanych to doskonała okazja do tego, aby razem ze swoją drugą połówką zakochać się w...domach DanwoodNa miejscu nasi eksperci wyczerpująco opowiedzą o technologii, jaka stosowana jest w domach Danwood oraz zaproszą Państwa do obejrzenia procesu produkcyjnego w naszej fabryce. Efekty pracy naszych projektantów oraz wykwalifikowanych ekip budowlanych będą mogli Państwo ocenić odwiedzając dom wzorcowy Danwood na terenie firmy.

Nasze domy znane są z doskonałej relacji ceny do jakości, dzięki czemu cieszą się bardzo dużą popularnością w całej Europie. W ciągu 20 lat istnienia firmy zbudowaliśmy ponad 6000 domów w Niemczech, Austrii, Polsce, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. Kolejny możemy zbudować specjalnie dla Państwa.

Serdecznie zapraszamy całymi rodzinami. W czasie gdy będą Państwo zajęci rozmową z naszymi ekspertami, my zajmiemy się dziećmi.

Więcej informacji:
mgr inż. arch. Anna Łukaszuk
Przedstawiciel Regionalny
kom. 512 068 029, e-mail: lukaszuk@danwood.pl

źródło i zdjęcia: Danwood

Zakochaj się w domach Danwood na Walentynki

Firma powiązana:

Danwood

Telefon 85 730 00 33
www.danwood.pl, www.facebook.com/danwoodpolska
info@danwood.pl

Danwood
Zobacz produkty: