Aktualności

BOLIX idzie do szkoły

17.10.2011

Firma BOLIX prowadzi spotkania z uczniami szkół budowlanych. Podczas serii wykładów, przedstawiciele firmy przybliżą przyszłym budowlańcom prawne i technologiczne aspekty pracy w zawodzie.

BOLIX idzie do szkoły

Celem przedsięwzięcia jest wypełnienie luki między wiedzą podręcznikową, a realnymi potrzebami rynku i branży, w coraz większym stopniu zdominowanej przez nowoczesne technologie. Edukacja ta pozwoli uczniom osiągnąć wyższe umiejętności zawodowe, zwiększając szansę absolwentów na wymagającym rynku pracy.

Pierwsze spotkanie z uczniami odbyło się w połowie września w Zespole Szkół Budowlano – Geodezyjnych w Białymstoku

- Chcąc podnosić kwalifikacje oraz wiedzę młodych osób, należy inwestować w edukację  - mówi Robert Cuch - Regionalny Dyrektor Sprzedaży (Podkarpacie i Podlasie) w firmie BOLIX. - Chcemy, aby przyszli absolwenci szkół budowlanych mogli zapoznać się zarówno z obowiązującymi rozporządzeniami prawnymi jak i najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w branży budowlanej, zwłaszcza wiedzy z zastosowań chemii budowlanej oraz systemów elewacyjnych w technologii ETICS.

Pierwsze wykłady firmy BOLIX na temat „Aspekty prawne” oraz „Aspekty technologiczne” z uczniami klas III i IV w zawodzie technik budownictwa już za nami. Kolejne spotkanie z materiałoznawstwa odbędzie się w pierwszej połowie października.

Źródło: BOLIX

Więcej