Aktualności

Relacja Konbet z Targów BUDMA 2016

17.02.2016

Targi BUDMA 2016 już za nami, w związku z czym pragniemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i krótko podsumować całe wydarzenie.

Podczas całych targów zwiedzający mieli możliwość wzięcia udziału w badaniu "Polski rynek systemów stropowych"Pierwszego dnia Podczas gali rozpoczynającej targi, Prezes Zarządu KONBET Poznań – dr inż. Artur Kisiołek odebrał Złoty Medal za najlepszy produkt jakim został nagrodzony Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR.

Tego samego dnia na stoisku KONBET Poznań i Fabryki Stropów odbyło się uroczyste podpisanie umowy współpracy z firmą HENKOR, dotyczącej licencji na produkcję i dystrybucję Stropu VECTOR.

Podczas całych targów zwiedzający mieli możliwość wzięcia udziału w badaniu "Polski rynek systemów stropowych", które KONBET Poznań i Fabryka Stropów przeprowadzają razem z Wielkopolską Wyższą Szkołą Społeczno-Ekonomiczną w Środzie Wielkopolskiej. Każdy z uczestników badania brał udział w losowaniu biletów na dowolny mecz sezonu Targi BUDMA 2016 już za nami, w związku z czym pragniemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoiskozasadniczego Unii Leszno, dla której jeździ jeden z naszych podopiecznych – Bartosz Smektała, który również był obecny na stoisku. Dodatkową atrakcją był motocykl żużlowy należący do Bartka, przy którym można było zrobić sobie zdjęcie.
Wszystkim biorącym udział w badaniu dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!

Złoty Medal za najlepszy produkt jakim został nagrodzony Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR

Prezes Zarządu KONBET Poznań – dr inż. Artur Kisiołek odebrał Złoty Medal za najlepszy produkt jakim został nagrodzony Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR

Relacja z wręczenia Złotego Medalu dla Stropu VECTOR

źródło i zdjęcia: KONBET Poznań

Firma powiązana:

Konbet Poznań

Telefon 61 877 25 81, 516 058 014
www.konbet.pl, www.stropsmart.pl
poznan@konbet.pl

Konbet Poznań