Aktualności

Riho poleca wanny wolnostojące i umywalki SOLID SURFACE komfort i design w jednym

16.02.2016

Ekskluzywna linia Solid Surface to nowoczesne wanny typu standalone (wolnostojące). Oznacza to, że do ich osadzenia nie są potrzebne nóżki, stelaż czy zabudowa. Wszystkie mają postać homogenicznej, pozbawionej jakichkolwiek łączeń i spoin bryły. Wszystkie cechuje minimalistyczny design, jednak różnią się kształtami i wymiarami. Jeśli nie masz pomysłu na zabudowę wanny lub chcesz by Twoja łazienka przypominała raczej salon kąpielowy, wybierz jedną z naszych wanien wolnostojących!

Ekskluzywna linia Solid Surface to nowoczesne wanny typu standaloneWanny wolnostojące produkowane są z materiału przygotowanego według autorskiej receptury firmy RIHO, należącego do grupy materiałów znanej na rynku pod wspólną nazwą solid surface. Jest on niezwykle przyjemny i "ciepły" w dotyku, a jego ultramatowe wykończenie gwarantuje niesamowite wrażenia wizualne. Na specjalne zamówienie, wybrana wanna wolnostojąca z serii Solid Surface może być polakierowana z zewnątrz na dowolny kolor z palety RAL. Czarna Bilbao, liliowa Barcelona, purpurowa Ekskluzywna linia Solid Surface to nowoczesne wanny typu standaloneWanny wolnostojące produkowane są z materiału przygotowanego według autorskiej receptury firmy RIHOZaragoza lub złota Granada będą niewątpliwie ozdobą i dumą salonu łazienkowego.

Z praktycznych zalet Solid Surface należy podkreślić możliwość usuwania zarysowań za pomocą polerowania, jako że materiał ten jest jednolity w swoim przekroju. Dzięki temu Twoja wanna będzie wyglądała jak nowa nawet po latach użytkowania. Nieporowatość oraz brak spoin, ułatwiają utrzymanie produktu w czystości i ograniczają rozmnażanie się bakterii.

źródło i zdjęcia: Riho

Firma powiązana:

Riho

Telefon 42 250 62 58
www.riho.pl, www.riho-limited.pl

Riho