Aktualności

Somfy zaprezentował nowości na targach Budma 2016

12.02.2016

W pierwszym kwartale tego roku, firma Somfy - francuski producent urządzeń inteligentnych do domów i budynków użyteczności publicznej - wprowadzi nowe smart-produkty. Premiera urządzeń odbyła się na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budmy 2016.

W ciągu najbliższych miesięcy br. do sprzedaży ma trafić m.in. nowoczesne smart-urządzenie o nazwie Connexoon, które umożliwi sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu wybranymi urządzeniami w naszych domach : bramą, roletami okiennymi albo tarasowymi markizami i pergolami. Urządzenie to przeznaczone jest dla mniej wymagających użytkowników, którzy nie są jeszcze "gotowi" na posiadanie w pełni inteligentnego domu i ma stanowić dla nich pierwszy krok w tym kierunku.

W ciągu najbliższych miesięcy br. do sprzedaży ma trafić m.in. nowoczesne smart-urządzenie o nazwie ConnexoonNa rynku pojawią się również dwa nowe napędy do bram. Jeden z nich to tzw napęd niewidoczny - Invisio io. Napęd ten jest wbudowany w słupek bramy co znacząco podnosi estetykę ogrodzenia. Dodatkowo może być wykorzystany w takich instalacjach, które uniemożliwiaja zastosowanie tradycyjnych napędów do bram skrzydłowych. Dodatkowo Invisio io jest w pełni kompatybilny i może być zdalnie obsługiwany przez zaprezentowanego podczas Budmy Connexoona oraz Tahomę.

Drugi to napęd śrubowy – Ixengo L230, przeznaczony do bram skrzydłowych. Posiada wiele funkcji. M.in. zapewnia doskonałą odporność na działanie silnych wiatrów. Posiada również kontrolę otwarcia dla pieszych, a także funkcję "łagodnego zatrzymania".

- "Już podczas poznańskich targów zaprezentowane produkty spotkały się z pozytywnym odbiorem. Liczymy na to, że przypadną do gustu naszym dotychczasowym i nowym klientom". - mówi Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający polskim oddziałem Somfy.

- "Staramy się, aby rozwiązania które oferujemy były dostosowane do potrzeb naszy klientów. Dlatego rozszerzamy naszą ofertę o kolejne innowacyjne produkty, które wychodzą naprzeciw ich oczekiwanim". - dodaje.

źródło i zdjęcia: Somfy

Firma powiązana:

Somfy

Telefon 22 509 53 00
www.somfy.pl
biuro@somfy.pl

Somfy