Aktualności

Zimowe trendy w sklepach z dywanami Komfort

14.10.2011

Zimą i w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia na podłogach będzie bardziej błyszcząco i bardziej miękko. Wnętrza zdominują odcienie srebrzystej szarości, turkusu, oberżyny.

Zimowe trendy w sklepach z dywanami Komfort

Kolor szary zdominuje nasze wnętrza tej zimy. Będzie to jednak szlachetna szarość, srebrzysta i delikatnie błyszcząca. Nada ona wnętrzu spokojnego eleganckiego wyglądu. Dla zwolenników bardziej wyrazistych kolorów alternatywą będą dywany w kolorach niebieskiego, turkusu i oberżyny.

Blask na powierzchni, mieniące się runo to przede wszystkim zasługa cienkich, poliestrowych włókien. Pod wpływem padającego światła włókna sprawiają wrażenie delikatnego "migotania", co sprawia, że dywany wydają się żywe, a każda  zmiana kąta padania na nie strumienia światła wywołuje wrażenie, że zmienia się struktura tego runa. To taka gra włókna ze światłem.

Szeroki wybór dywanów shaggy o miękkim i połyskującym runie znajdziemy w najnowszej kolekcji dywanów dostępnych w sklepach Komfort

Jedną z propozycji są dywany z kolekcji VISONE, w których zastosowano niezwykle cienką nić polipropylenową, do złudzenia przypominającą poliester. Dywany VISONE są niezwykle miękkie, delikatne, a jednocześnie wyjątkowo trwałe.

VISONE występują w rożnych kolorach, kształtach (prostokąt, kwadrat, koło)  i rozmiarach. Ceny od 199,00 zł za wym. 70x140 cm.

Miękkie i połyskujące dywany znajdziemy w kolekcji Lounge Arte Espina. Wykonane są z mieszanki włókien poliestrowych i akrylowych. Są dostępne w Komforcie  w ofercie katalogowej.

  • Dywan Swing Arte Espina, 50% polipropylen 50% akryl, wym.  120x180 cm, cena 899 zł 

  • Dywan Beat Arte Espina, 67% polipropylen 33% akryl,  wym.  120x180,cena  999 zł

Źródło: Komfort

Więcej