Aktualności

Nice drugi rok z rzędu Sponsorem Głównym Sędziów PZPN

12.02.2016

Polski Związek Piłki Nożnej oraz firma Nice przedłużyły umowę dotyczącą sponsoringu sędziów PZPN. Na mocy porozumienia drugi rok z rzędu producent automatyki do bram i rolet uzyskał tytuł Sponsora Głównego Sędziów PZPN. Obie strony nie ukrywają zadowolenia z dotychczasowej współpracy.

Przypominamy, że rok temu firma Nice, podpisując umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, została pierwszym w historii Sponsorem Sędziów PZPN. Jej reklamy znalazły się na strojach sędziowskich oraz flagach wykorzystywanych przez arbitrów w trakcie meczów.

- "Rok temu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej rozpoczęliśmy innowacyjny projekt. Uznaliśmy, że skoro współpraca przebiegała poprawnie, należy ją kontynuować. Nasze produkty mają wiele wspólnych cech z sędziami piłkarskimi. Musimy być dokładni, precyzyjni i niezawodni w każdych warunkach pracy. Widzimy także, że poziom sędziowania w Polsce systematycznie rośnie, o czym świadczą nominacje naszych arbitrów do prowadzenia meczów na międzynarodowych imprezach". – mówi Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska.

- "Firma Nice Polska konsekwentnie inwestuje w polski sport a dotychczasowa współpraca z PZPN przebiegała wzorowo. Dlatego też z zadowoleniem przedłużamy naszą współpracę z Nice Polska w kontekście sponsorowania sędziów poziomu centralnego. Jest to też dowód na to, że poziom i reputacja naszych sędziów jest z roku na rok lepsza, czego efektem jest m.in. nominacja Szymona Marciniaka na jednego z arbitrów meczów mistrzostw Europy we Francji". – dodał Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

źródło i zdjęcia: Nice

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska