Aktualności

Klinkier Przysucha poleca parapety ze swojej oferty

12.02.2016

Cechą charakterystyczną naszych parapetów są zaokrąglone i skierowane ku dołowi "noski", które mają niebagatelny wpływ nie tylko na walory estetyczne, lecz także znajdują swe uzasadnienie praktyczne. Takie rozwiązanie zabezpiecza bowiem ścianę przed tworzeniem na jej powierzchni nieestetycznych zacieków, poprzez "ucięcie" strumienia ściekającej po wierzchu parapetu wody i uniemożliwienie jej tym samym zawijanie pod spód.

Doskonale w tym zakresie spisuje się sama technologia produkcji klinkieru ekstrudowanego, która pozwala na nadanie parapetom odpowiedniego kształtu, gwarantując jego najwyższą trwałość. Dzięki różnym długościom nasze parapety mogą być stosowane w przypadku prawie każdego okna, niezależnie od głębokości wnęki. Niezwykle szeroka gama kolorystyczna naszych parapetów klinkierowych umożliwia ich łatwe dopasowanie do praktycznie wszystkich cegieł i płytek klinkierowych dostępnych na rynku, które często znajdują zastosowanie, jeśli nie na całej elewacji, to przynajmniej na cokołach.

Parapet TytanParapet Tytan stworzony został z myślą o projektach nietuzinkowych

Parapet Tytan stworzony został z myślą o projektach nietuzinkowych, których charakter wymusza zastąpienie delikatnych kształtów grubszymi, bardziej masywnymi i utrzymanymi w tradycyjnym klimacie formami.

źródło i zdjęcia: Klinkier Przysucha 

Klinkier Przysucha poleca parapety ze swojej oferty
Zobacz produkty: