Aktualności

Wiedza w prezencie - Akademia REHAU 2016

11.02.2016

Akademia REHAU to jedyny na rynku stolarki otworowej tak rozbudowany i dopasowany do potrzeb producentów i sprzedawców serwis wiedzy, przeznaczony dla partnerów firmy REHAU. W styczniu ruszyła jej kolejna, osiemnasta już edycja. W nowym sezonie każdy może znaleźć coś dla siebie – zarówno wśród tematów technicznych, jak i sprzedażowych.

Trudne czasy w biznesie? Konkurencja czyhająca na każdym kroku na Twoje potknięcie? Stale zmieniające się wymagania i preferencje klientów? Co robić, jak reagować skutecznie na zmieniające się potrzeby rynku stolarki okiennej? Warto być przygotowanym na każdą opcję, gdyż szczęście w biznesie sprzyja wyłącznie tym, którzy są przygotowani. Dlatego nigdy nie dość wiedzy i doświadczenia, które mogą pomóc przejść nawet przez najtrudniejsze czasy.

Wiedzę i doświadczenie zapewniają trenerzy Akademii REHAU

Wiedzę i doświadczenie zapewniają trenerzy Akademii REHAU, którzy już osiemnasty rok z rzędu przekazują je partnerom firmy REHAU. Ten mały jubileusz osiągnięcia "pełnoletności" Akademii to także potwierdzenie, jak przydatne narzędzia udostępniają corocznie specjaliści z dziedziny techniki okiennej oraz technik sprzedaży. Na warsztatach i szkoleniach przekazują praktyczne i sprawdzone rozwiązania, łączą teorię z praktyką, udzielają odpowiedzi na pytania o najlepsze sposoby postępowania na rynku.

Akademia REHAU – na co możesz liczyć?

  • szkolenia techniczne i produktowe – uczestnicy zdobywają na nich wiedzę m.in. o akustyce, montażu, czy nowych wymaganiach w branży okiennej. Mogą zapoznać się także z najnowszą wersją programu ArchiEkspert Okienny REHAU – rozbudowanego o kolejne moduły i funkcje oraz poszerzonego o najnowsze profile z systemu SYNEGO. Uczestnicy szkoleń technicznych uzyskają odpowiedzi na pytania, które pojawiają się na trudnym rynku okiennym, dzięki czemu mogą być bardziej konkurencyjni. Poznają także zmiany w przepisach, dotyczących branży stolarki otworowej.
  • szkolenia sprzedażowe – na których uczestnicy otrzymują istotne dla nich informacje z zakresu sprzedaży i marketingu.

Warsztaty przeznaczone są nie tylko dla handlowców (początkujących i zaawansowanych), ale również dla osób zarządzających firmami czy też działami sprzedażowymi i marketingowymi. Dzięki wymianie doświadczeń na warsztatach sprzedaż stolarki stanie się bardziej efektywna, zdobywanie nowych klientów stanie się dużo łatwiejsze, a zespoły sprzedażowe rozwiną swoje umiejętności.

źródło i zdjęcia: Rehau

Firma powiązana:

Rehau

Telefon 61 84 98 400
www.rehau.pl
poznan@rehau.com

Rehau