Aktualności

Najlepsze drewniane konstrukcje dachowe od firmy Wiązary Burkietowicz

11.02.2016

Połączenie wieloletniego doświadczenia, głębokiej wiedzy z najnowocześniejszą technologią obróbki drewna gwarantuje zarówno odbiorcom instytucjonalnym, jak i indywidualnym najwyższą jakość zamówionej konstrukcji dachowej, a także błyskawiczną dostawę i montaż realizowany przez najwyższej klasy specjalistów.

Dziś już nikt nie ma wątpliwości, jak wiele zależy od profesjonalnie zaprojektowanej i fabrycznie przygotowanej konstrukcji dachu. Ponieważ tylko w niektórych domach, i to na specjalne życzenie klienta, więźba dachowa jest odsłonięta, więc większość inwestorów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych – nie do końca zdaje sobie sprawę z jej wpływu na konstrukcję dachu. A właśnie od właściwego projektu i użytych gatunków drewna zależy jego trwałość, wytrzymałość, rozpiętość stropu, konieczność budowy ścian konstrukcyjnych czy też działowych oraz możliwości aranżacji poddasza.

Dziś już nikt nie ma wątpliwości, jak wiele zależy od profesjonalnie zaprojektowanej i fabrycznie przygotowanej konstrukcji dachu

Każdy dach w Firmie projektowany jest indywidualnie, uwzględniając uwarunkowania wynikające zarówno z projektu architektonicznego budynku, jak i jego lokalizacji, przeznaczenia, itp. Założeniem projektowym jest optymalizacja rozwiązań technicznych oraz szybkość realizacji konstrukcji. Na podstawie zatwierdzonego przez Klienta projektu – powstaje cała konstrukcja więźby dachowej, która "w paczkach" w uzgodnionym terminie wg zasady "just in time" trafia na plac budowy, gdzie rekomendowana przez Wiązary Burkietowicz ekipa cieśli błyskawicznie i precyzyjnie montuje ją z gotowych prefabrykowanych elementów.

Każdy dach w Firmie projektowany jest indywidualnie, uwzględniając uwarunkowania wynikające zarówno z projektu architektonicznego budynku

Firma Burkietowicz to nie tylko w pełni zautomatyzowane i sterowane numerycznie linie produkcyjne wirażów dachowych, to także najnowocześniejszy w Polsce tartak, dzięki któremu firma jest w stanie kontrolować w pełni proces produkcyjny.

Decydując się na wybór dostawcy konstrukcji dachowej na pewno warto rozważyć kilka istotnych czynników, które pomogą wybrać najlepszego dostawcę.

Decydując się na wybór dostawcy konstrukcji dachowej na pewno warto rozważyć kilka istotnych czynników, które pomogą wybrać najlepszego dostawcę

Firma "Wiązary Burkietowicz" opracowała swoisty kodeks inwestora, dzięki któremu każdy może odpowiedzieć sobie na pytanie, czy rozważana oferta konstrukcji dachu spełni jego oczekiwania:

  • Projekt konstrukcji dachowej opracowany przez doświadczonych projektantów przy wykorzystaniu specjalnie dedykowanych programów.
  • Projekt umożliwiający optymalne wykorzystanie konstrukcji poddasza na potrzeby użytkowe.
  • Specjalnie sezonowane drewno z naszego własnego tartaku.
  • Unikatowa technologia impregnacji drewna zapewniająca niezwykłą trwałość i odporność.

źródło i zdjęcia: Wiązary Burkietowicz