Aktualności

Maciej Steinhof poleca produkty Dragon

10.02.2016

"Od momentu kiedy zrobiłem prawo jazdy i kupiłem pierwszy samochód, gdzieś wokół mnie pojawiały się produkty motoryzacyjne ze znakiem Smoka. Do tej pory ich używam. Dragon to również producent chemii gospodarczej i budowlanej." Maciej Steinhof

Rozcieńczalnik Uniwersalny

Polimerowy, profesjonalny klej o szerokim spektrum zastosowań. Sprawdzony w działaniu i łatwy w użyciu.Przeznaczony do klejenia styropianu, płytek ceramicznych, szkła, drewna, materiałów drewnopodobnych, korka, wykładzin dywanowych, sztucznej skóry, papieru ze sobą oraz w różnych kombinacjach a także do przyklejania ich do podłoża betonowego, cementowo-wapiennego, gipsowego, tynku oraz cegły.

Od momentu kiedy zrobiłem prawo jazdy i kupiłem pierwszy samochód, gdzieś wokół mnie pojawiały się produkty motoryzacyjne ze znakiem SmokaKlej uniwersalny

Przeznaczony do klejenia styropianu, płytek ceramicznych, szkła, drewna, materiałów drewnopodobnych, korka, wykładzin dywanowych, sztucznej skóry, papieru ze sobą oraz w różnych kombinacjach a także do przyklejania ich do podłoża etonowego, cementowo-wapiennego, gipsowego, tynku oraz cegły.

Klej montażowy płynny gwóźdź

Gotowy do użycia klej o konsystencji pasty przeznaczony do prac wykończeniowych w budownictwie. Daje wodoodporną, wytrzymałą, elastyczną spoinę o doskonałej przyczepności początkowej do typowych podłoży.

Grunt uniwersalny - podkład akrylowy

Akrylowy podkład gruntujący, skutecznie zmniejsza nasiąkliwość podłoża, ujednolica parametry całej gruntowanej powierzchni, eliminuje nadmierne wchłanianie wody wzmacniając podłoże.Zwiększa przyczepność kolejnych nanoszonych warstw.

Folia w płynie

Zabezpiecza przed krótkotrwałym działaniem wody i wilgocią. Tworzy przeźroczystą i elastyczną powłokę. Idealna jako zabezpieczenie w wilgotnych pomieszczeniach. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością do typowych podłoży w budownictwie. Po wyschnięciu tworzy bezbarwną, transparentną, odporną na wilgoć i krótkotrwałe działanie wody, nieprzepuszczalną dla powietrza powłokę.

źródło i zdjęcia: Dragon Poland

Firma powiązana:

Dragon Poland

Telefon 12 625 75 00, 12 623 80 80
www.dragon.com.pl
info@dragon.com.pl

Dragon Poland