Aktualności

Systemy bramowe DoorHan - Jakość godna zaufania

10.02.2016

Systemy bramowe DoorHan to idealny wybór, który zapewni Państwu wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa przy użytkowaniu bram. Firma DoorHan może zaoferować nie tylko wysokojakościowy produkt, który służyć będzie przez długie lata, ale który nada również harmonijnego i atrakcyjnego wyglądu Państwa elewacji.

Wysokie parametry eksploatacyjne naszych bram wyznaczane są jeszcze na etapie projektowaniaFirma DoorHan zorganizowała całościową produkcję systemów bramowych. Dzięki temu odpowiadamy za jakość wyrobów. Wysokie parametry eksploatacyjne naszych bram wyznaczane są jeszcze na etapie projektowania. Praca specjalistów firmy pozwala na projektowanie bram dla dowolnych warunków ich użytkowania, uwzględnia szeroki zakres sezonowych zmian temperatur oraz inne specyficzne warunki.

Nasze wyroby to połączenie nowoczesnych technologii i materiałów. Ciągle doskonalimy się i rozwijamy nadążając za nowoczesnymi trendami i oferując bramy odpowiadające współczesnym wymaganiom.

Na wszystkich etapach - od projektowania do montażu bram - w naszej firmie pracują profesjonaliści doskonale znający swoją pracęNa wszystkich etapach - od projektowania do montażu bram - w naszej firmie pracują profesjonaliści doskonale znający swoją pracę. Troszczymy się o kwalifikacje naszych pracowników, gdyż ich odpowiedzialność i profesjonalizm jest gwarancją dobrej jakości produkowanych wyrobów oraz ich serwisu.

Wszystkie zespoły i podzespoły bram przemysłowych DoorHan produkowane są na certyfikowanych urządzeniach o światowym poziomie. Wszystkie elementy składowe bram przechodzą badania na zgodność z wymaganiami norm światowych.

Obecnie w świecie stawiane są wysokie wymagania dotyczące produkcji i wyrobów niezagrażających środowisku. Dlatego DoorHan stosuje przyjazne środowisku materiały o wysokiej jakości.

Firma DoorHan oferuje bogaty wybór rozwiązań kolorystycznych dla systemów bramowychNasze systemy bramowe obliczone są na dużą intensywność ich użytkowania oraz na wysoką trwałość, dlatego stosujemy materiały o wysokiej jakości: nowoczesne, superwytrzymałe stopy, farby i materiały na powłoki ochronne czołowych światowych producentów.

Firma DoorHan oferuje bogaty wybór rozwiązań kolorystycznych dla systemów bramowych. Niepodważalną zaletą jest nie tylko bogaty wybór kolorów, ale również wysoka jakość stosowanych farb i lakierów. Panele warstwowe oraz listwy aluminiowe malowane są w warunkach fabrycznych na specjalistycznych liniach malarskich.

źródło i zdjęcia: DOORHAN Polska

Firma powiązana:

DOORHAN Polska

Telefon 61 881 97 10, 885 241 234
doorhan.pl
biuro@doorhan.pl

DOORHAN Polska