Aktualności

MARCOPOL z nagrodą SUPERPERŁA KASZUB 2015

10.02.2016

Informujemy, że Firma MARCOPOL Sp. z o.o. została uhonorowana nagrodą "Superperła Kaszub", przyznawaną przez Starostę Powiatu Kartuskiego. Przyznany spółce tytuł jest potwierdzeniem znaczącego wpływu firmy MARCOPOL na rozwój gospodarczy regionu, a także upowszechnianie dobrych praktyk w biznesie.

Podczas gali, która odbyła się 05.02. w Kartuskim Centrum Kultury uhonorowani zostali przedsiębiorcy oraz osoby aktywnie działające dla dobra powiatu. Uzasadnieniem wręczonej Prezesowi MARCOPOL Sp. z o.o. Jerzemu Brzezińskiemu nagrody jest nowoczesny wizerunek przedsiębiorstwa, profesjonalny management, dbałość o wysoka jakość marki, a także wspieranie wielu inicjatyw społecznych.

- "Tytuł Superperły Kaszub, przyznawany przez lokalne władze jest szczególnym wyróżnieniem. To także zobowiązanie do dalszego rozwoju, dawania przykładu i bycia wzorem do naśladowania. Jestem przekonany, że podołamy temu zadaniu, ponieważ o sile firmy MARCOPOL stanowią znakomici ludzie, którzy każdego dnia wpływają na rozwój naszego przedsiębiorstwa. Razem dajemy przykład zdrowej, silnej i grającej fair w biznesie firmy". - mówi Jerzy Brzeziński, Prezes Zarządu MARCOPOL Sp. z o.o. Producent Śrub.

źródło i zdjęcia: MARCOPOL

 

MARCOPOL z nagrodą SUPERPERŁA KASZUB 2015
Zobacz produkty: