Aktualności

Finezja - pokrycie dachowe firmy Florian Centrum

10.02.2016

Blachodachówka modułowa FINEZJA to doskonały produkt na pokrycia dachowe. Posiada oryginalny kształt , który sprawia , że dach jest nie tylko pełen  finezji ale jest także solidny , trwały, praktyczny oraz ekonomiczny.

Zakup i montaż blachodachówki Finezja i Finezja MAX wraz z kompletem akcesoriów Florian Centrum S.A. (gąsiory, obróbki, blachy płaskie) pozwala na wydłużenie gwarancji do 35 lat na powłoki Granite® Storm oraz do 25 lat na powłoki Deep Mat.

Blachodachówka modułowa FINEZJA wytwarzana jest z wysokiej jakości blachy produkowanej przez koncern ArcelorMittal. Znakomite właściwości wytrzymałościowe powłok blachodachówki modułowej FINEZJA zapewniają trwałość w różnych warunkach środowiskowych.

Blachodachówka modułowa jest lekka i prosta w montażu. Bardzo często stosowana jest przez inwestorów w przypadku skomplikowanego kształtu pokrycia dachu. Florian Centrum zapewnia szeroka gamę kolorów przy wyborze blachodachówki modułowej Finezja.

Zastosowanie:

  • budynki mieszkalne
  • obiekty przemysłowe i usługowe
  • obiekty rolnicze
  • obiekty nowe i remontowane

Zalety stosowania
1. Innowacyjny kształt, który nadają dodatkowo wyprofilowane rowki zwiększające sztywność blachodachówki oraz ułatwiają wkręcanie wkrętów podczas mocowania blachy.

2. Poliuretanowa powłoka ochronna i dekoracyjna jest odporna w różnym środowisku.

3. Gwarancja do 35 lat - Granite®Storm; gwarancja do 25 lat - Deep Mat.

4. Ekonomiczne rozwiązanie na dach:

  • symetryczny kształt - pozwalający na montaż blachy od strony lewej do prawej lub odwrotnie minimalizujący ilość odpadu podczas montażu co ma wpływ na zmniejszenie
  • kosztów inwestycji.
  • blachodachówka zapewnia zmniejszenie ilości zużycia łat, wkrętów i czasu pracy wykonawcy.

5. Prosty i szybki montaż.

6. Łatwy transport.

7. Prosta konserwacja.

8. Blachodachówka nie wymaga trudnych i kosztownych zabiegów pielęgnacyjnych.

Nie tylko Finezja
Bogata oferta firmy Florian Centrum to nie tylko blachodachówka modułowa Finezja i Finezja Max. Dużym uznaniem cieszy się chociażby blacha trapezowa o profilach T-8, T-12, T-18, T-35 oraz T-55. Na etapie wyboru pokrycia dachowego warto również mieć na uwadze blachodachówkę Florina, Europa, Kinga oraz Klara. Oprócz tego nabyć można płyty warstwowe stosowane jako elementy ścienne i dachowe.

źródło i zdjęcia: Florian Centrum

Firma powiązana:

Florian Centrum S.A.

Telefon Sekretariat + 48 24 355 14 55, Dział sprzedaży + 48 24 355 14 63 do 65
www.floriancentrum.com.pl
sekretariat@floriancentrum.com.pl, handlowy@floriancentrum.com.pl, zamowienia@floriancentrum.com.pl

Florian Centrum S.A.